Somrák s brokárnou (2011)

Průměrný psycho-sadistický thriller o santusákovi, co s brokárnou čistí ulice od praštěných hajzlů. Skoro jsem v tom viděl Rodriguéze

Útok na věžák (2011)

Tak tohle já rád sídliště sever Londýna "Super", výběr herců, "Super" angličtina se severolondýnským akcentem do uší, "Super" zápletka dialogy a především prvky komedie a sci-fi s dramatickým koncem "Super Super". :) spokojenost a hlavně "Super film" Také děkuji za délku filmu, být to o něco delší ztrácelo by to kouzlo. A jsem rád, že si zde zahrál Nick Frost, vyhulenýho blba :D

Černej Dynamit (2009)

Its Dajnamáájt:D Takovej černej Austin Powers ... ale Austin daleko lepší (bláznivější) Oceňuji však roli Richarda Nixona :D :D ta mě pobavila díky tomu taky dávám 2* :D, jinak je těžký podprůměr.

Bastardi 3 (2012)

Hodnotím obsah a především velké zlepšení, co se týče kamery a herců, podle mě nejlépe zahraný ze všech třech dílů. Líbilo se mi to, že je to dost aktuální téma, neopomínaje Ministerstvo školství, které hodlá uzavřít tyhle psince a poslat tu spřež do normálních škol. . fuj. Tomáš Magnusek zapracoval na výborný propagandě, stále si myslím že by ho Adolf uvítal ve své době jako pobočníka a pravou ruku Goebblese, kterému by radil jak to udělat ještě více populistický vůči smradlavým menšinám. :) "Nejsem zaujatý xenofob nebo rasista ale objektivní realista :)

Re-Play (2009) (pořad)

2* za díl s Jamesem Colem

Máte slovo (2008) (pořad)

Jílková nakládá ..

Harry Brown (2009)

Gran Torino + Taxi Driver + Leon = Harry Brown .. Parádní dramatická jízda o britským gangu. Po zavraždění přítele Michaela Caina, příjde velká pomsta od mariňáka v důchodu :) Herci se ujali naprosto přesvědčivě ve svých rolí a také jsi budu pamatovat scénu jako, feťácký doupě, podchod a headshot v autě ... scény s citem udělané ..77%

Samotáři (2000)

Nic moc, průměrný béčko i bez tohoto filmu se dá v klidu žít. Rozhodně nepochopím 84% ... podle čeho to 26 500 lidí hodnotilo tak kladně .. když to nevyniká žádnou originalitou, napětím nebo aspoň kvalitním dějem. Kdyby se ve filmu neobjevil na pár scén zhulený Macháček tak se snad ani neušklebím, nemám rád filmy u kterých má člověk kamenou tvář a tento snímek je přesně takový. . . NUDA možná v roce 2000 byl nějaký český úpadek v komediích že to je tak nadhodnocený ... 68%