Jana Eyrová (2011)

Film je dobře zahraný a na člověka z plátna úplně dýchá sychravost a ne zrovna přívětivost tehdejší doby. Film však nepřináší výrazně nic nového, než co už tady jednou bylo v seriálovém podání.

Šéfové na zabití (2011)

Dobrá komedie s dávkou vtipu a nadsázky. Mohla být možná jako celek ještě lepší, ale i tak v některých místech skvěle pobaví. Všichni tři šéfové své role zahráli výborně.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Harry Potter končí velmi akčním a napínavým závěrečným dílem. Vše je temné a ponuré. Naprosto nesrovnatelné s pohádkou, co byla na začátku. Bylo jasné, že se bude bojovat a bojovat do samého konce. Knižní předlohu jsem nečetla, a film mě přiměl uvěřit, že konec bude smutný a Harry nepřežije. I přesto, že jsem neviděla všechny díly, tak děj byl pochopitelný i co se týče předchozích souvislostí. Myslím, že to bylo důstojné zakončení celé série. 3D sice moc nevyniklo, ale prožitek byl u filmu v 3D jistě větší.

Ženy sobě (2011)

Film mě pobavil jak dlouho žádný, naposled jsem se tak smála u Pařby ve Vegas, ovšem Pařba v Bangkoku se tomuto filmu nemůže ani zdaleka vyrovnat. Bylo to vtipné, zábavné a zaroveň místy i dojemné, až mi bylo zlomené Annie líto. Vše podle očekávání dopadlo dobře, ale podali to vskutku výborně.

Transformers 3 (2011)

Film přesně podle mého očekávání. Na začátku jsem si sice říkala, jestli se zvládnu dívat až do konce, ale zvládla jsem to. Děj v podstatě žádný, film založený na efektech, které 3D mnohonásobně umocňuje. Takže pro toho, kdo se v takovém druhu filmu vyžívá - určitě bude nadšený.

Lidice (2011)

Pro mě to byl velmi dobře natočený a věrohodně zahraný film o strašné tragédii a osudech obyčejných lidí. Roden zahrál moc dobře, snad jedna z jeho nejlepších rolí. Myslím, že tvorba takových filmů je důležitá i pro další generace, aby si uvědomili, co se tady ne před zas tak dlouhou dobou odehrávalo. Film byl pojat tak citlivě, jak jen to bylo možné.

Pařba v Bangkoku (2011)

Dvojka mě docela zklamala. Po suprové jedničce to bylo přes mé velké očekávání velmi slabé, místy velmi umělé až tak říkajíc "na silu". V jedničce jsem se smála od začátku do konce, tady bylo opravdu směšných jen velmi málo míst. To, že to byla kopie jedničky by mi nevadilo, ale chyběla mi tady lehkost a věrohodnost humoru jedničky.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Dobrodružné, chvilkami vtipné, přesně takové, jaké jsem to očekávala. A navíc skvělá a hezká Penelope Cruz. Nečekala jsem od toho nic víc a nic míň. Jen, co jsem pochytila v kině - kritiku na slabé 3D efekty, ale mně to zas tak moc nevadilo. Dokonce bych řekla, že tento díl se mi líbil víc než některé předchozí díly.

Rio (2011)

Pěkná pohádka, byla jsem na to v 3D - takže paráda. Soudím to zejména podle mého malého synka, kterému se to velmi líbilo.

Thor (2011)

Na to, že žánr fantasy mě až tak neoslovuje, tento film byl velmi povedený, od začátku do konce nenudil, v některých místech byl i velmi zábavný a musela jsem se i nahlas zasmát. Pěkný příběh se vším všudy. Povedený výkon fešáka Chrise Hemswortha a Toma Hiddlestona. Těším se na 2.