• Krátkometrážní

Tales of Erotica (1996)

Přesný název EROTIC TALES. Jde o soubor třiceti epizod, každá zhruba půlhodinová. Produkce Regina Ziegler, SRN.

Ai no kawaki (1966)

Podle románu - autor Yukio Mishima....Vdova Etsuko se po smrti manžela nastěhuje do jeho rodiny na statek mimo Ósaku. Spí se starým tchánem a současně je posedlá mladým Saburo pracujícím na farmě. Když dívka na farmě Mio otěhotní se Saburem, patriarcha naléhá, že si ji musí vzít. To komplikuje život Etsuko, která se rozhodne vzít věc do vlastních rukou, s tragickým následkem...Zestárlo, ale působivé obrazy fanazie a reality hrdinky... http://criterionreflections.blogspot.cz/2015/08/thirst-for-love-1967-es-28.html#!/2015/08/thirst-for-love-1967-es-28.html

Oči války (2009)

česky TRIÁŽ - prvotní třídění zraněných nebo nemocných před dalším ošetřením a péčí (vojenský a lékařský termín).

Český žurnál - Děti státu (2017) (epizoda)

Výpověď o "státu šťastných lidí" je velmi poučná až otřesná, zejména totalitní dohled nad dětmi, které tam patří státu. (Asi pro "vyváženost" je ve filmu uvedena zavádějící informace o stavu u nás, když se lze domýšlet, o jaké děti jde a proč jsou v ústavech umisťovány - ale nesmí se to veřejně publikovat...). Bohužel režijně slabé, proto jen průměrné hodnocení.

Kdo je tady ředitel? (2006)

Přesný překlad dánského titulu je ŘEDITEL (TOHO) VŠEHO. Na IMBD je kdoví proč ŘEDITEL ZEMĚKOULE. Podruhé zhlédnuto s odstupem deseti let a zážitek je ještě lepší.