• Krátkometrážní

Lapidárium: Příběh Valdštejnova horoskopu (1996) (TV film)

Obrazy Valdštejna a jeho skutky, manželství z vypočítavosti a krádež vojenské pokladny. To ještě před začátkem té pravé kariéry, která je tu komentována a srovnávána s předpověďmi horoskopu. Zajímavé.

Akai Hokokusho: Senketsu no Tenshi (1988)

Zpočátku vyprávění dívky z vězení a nenasytné soulože obou. Pak japonsky extrémní jatka prováděná s mrtvým manželem. Žena si při tom porcování muže a natírání se jeho krví představuje milování s ním, a to je snímáno přesvětleně. A nakonec vesele všichni tři sedí u oběda a smějí se. Velmi drsné.

Bohémové (2005)

Předvídatelný děj i odvozené písničky (Weber), film příliš nepotěší. Oceňuji herecké výkony.

Agnes Brownová (1999)

Kmedie ze života obyčejných žen s Anjelikou Houston v hl. roli. Nic zvláštního.

Psycho II (1983)

Jen odvar původního filmu. Anthony Perkins se snaží o náptavu, tedy v závěru.

A tak jsem si vzal řeznici (1993)

Rozjívená komedie s řeznicí. Chyběla pointa, proč se měla manželů zbavovat Harrietina sestra Rose a k čemu ta divočárna na střeše.(max.50%)

Ježíš (1979)

Statická a monotónní ilustrace evangelia sloužící církevní propagandě.

Human Lanterns (1982)

Akční film s přidaným vtipem pobaví.(50%)

Daddy's Gone A-Hunting (1925)

Anglická dívka přichází do San Franciska, seznámí se s mužem, otěhotní a jde na potrat. Po čase si najde jiného muže, vezme si ho a má s ním dítě. Psychopatický milenec ji pronásleduje a snaží se ji přímět, aby dítě zabila, když už zabila to, co měla mít s ním...Vydařený thriller.

Nepozemský cizinec (1963)

Komorní sci-fi horror o cizí civilizaci, která se vloudila do rodiny vědce. Trochu užvaněné a roztahané.