Vlastní pravidla (2007)

Film se dá shrnout jedním slovem: Nuda! Abych se přiznal nelíbilo se mi že první polovina nic nic nic a najednou přijde druhá půlka a příšerně hluboká zápletka (sexuální zneužívání)! Všechny postavy mi byly dosti nesympatické a byl jsem z toho filmu po shlédnutí hodně mimo... Celkem by ten film byl na jednu * ale protože tvůrci mají evidentně dobrý vkus na auta a daly tam samé dobré kousky musím jednu přidat .

Protivný sprostý holky (2004)

Další z nepřeberné hromady filmů o tom jak těžký a zároveň vzrušující je život na Americké střední škole... Tento se řadí k těm lepším z nich. Měl dost slabších chvilek ale i tak to je nejlepší film s Lindsay Lohan co jsem zatím viděl. A v tomto filmu jsem si poprvé všiml A. Seyfriedové a ta mě příjemně překvapila. Celkově se tento film řadí k lepšímu průměru.

Trosečník (2000)

Krásný a emotivní film. Jako vždy skvělý Tom Hanks si s rolí moderního Robinsona Crusoea poradil skvěle! Přestože neměl svého Pátka (on měl Mr. Wilsona :-).

Šest dní, sedm nocí (1998)

Skvělá komedie, žádná vyloženě špatná chvilka. A přestože námět (ztroskotání na pustém ostrově) byl už tolikrát opraný tak tento film dokáže být originální. Akorát mi trochu vadil český dabing D. Schwimmera (k němu jednoduše patří Daniel Rous) Ale i tak je to skvělý film.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Pohádky Tisíc a jedna noc patří ke klenotům světové literatury. Nemohly se ale dočkat horší potupy než zneuctění svého jména na tuhle... to slovo ještě nevymysleli! Nevím kde začít: Příšerný nasvícení, Šeherezáda nehraje, imrvére bulí... Tohle není sračka, to je pro ni urážka, kdyby sračka mohla žrát a pak to vysrala tak je to tohle!!

Občanský průkaz (2010)

Konečně se objevil nějaký dobrý český film. Myslím, že to je jeden z nejlepších českých snímků za posledních 15 let! Divím se, že nezískal ani jednoho lva.. Minimálně za výpravu by si ho zasloužil ta byla úžasná. Buzerace těch rudých ku**v z toho úplně leze. Po shlédnutí jsem rád, že jsem to nezažil a nemusel jsem si natrhávat stranu 15!

Bastardi (2010)

Film byl hodně odvážný ale to je tak všechno. Byli tam jedni z nejlepších českých herců současnosti (Leichtová, Rašilov, Přeučil...) Ale jejich výkony za moc nestály (škoda že třeba Leichtová tam měla jen epizodní roličku). Bylo tam pár dobrých hlášek Nejlepší na něm je, že tady tenhle film není smyšlený ale tohle je realita. Tak to skutečně na některých školách chodí. Některé věci jsou sice zveličeny ale i tak je to skutečnost!! Abych to shrnul kdybych měl hodnotit zpracování, herecké výkony apod. dal bych rozhodně méně než za 3* (např. chyběla pořádná zápletka) ale tu hvězdičku navíc musím dát za otevřenost.

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

Tahle blbost se dá shrnout třemi slovy: Dokonalá ztráta času!. Já si myslel, že aspoň jeden snímek s podobným námětem může mít trochu úroveň. (u tohohle mi dávalo naději to slovo rock v názvu) Ale po tomto si jsem jistý že kvalitní film o bandě rozmazlených ukňouraných, naivních, nadržených puberťáků by nenatočil ani Spielberg nebo Lucas!! A vůbec, kterého šílence napadlo pojmenovat tuto kravinu Camp ROCK?? Tohle je urážka Rocku (Pochopil bych Camp Popík alespoň by se to jmenovalo stejně stupidně jako byl stupidní celý film).

Někomu se to může zdát pohoršující ale mě ne. Jelikož jsem už před prvním shlédnutím věděl, že to není dokument ale seriózní satirická komedie musím přiznat že se mi bránice už od první minuty skoro nezastavila. Pokud jde o tu satiru tak ta byla skutečně vyhnána ad absurdum. Krásně ukázal rozdíly mezi nejmocnějším státem světa a bývalou sovětskou republikou. Co musím ocenit tak to je Cohenova odvaha - protože po tomto filmu ho asi hodně lidí začalo nenávidět. Ale já k nim nepatřím. Dženkuji mu A abych to shrnul: "Kazachstán velká zem, největší na světě. A ostatním zemím šéfují jen baby!!"

William a Kate (2011) (TV film)

Musím se přiznat, že tento film byl lepší než jsem vyčetl z recenzí a upoutávek (na upoutávkách byla jediná dobrá věc a sice hudba - Dreamer od Ozzyho Osbourna) Ale neříkám, že byl bez chyby, jediný den, kdy se dá pochopit nasazení do hlavního vysílacího času je (jak už v komentářích bylo párkrát řečeno) právě den královské svatby.Já osobně tam našel chyby dvě: double-deckery jezdily na špatné straně a v jedné scéně, která se odehrávala v roce 2002 jsem objevil Mercedes třídy E který se vyrábí až od roku 2010. Snímek se mi taky zdá -vzhledem k žánru a provedení- dost předražený (stál 81 milionů korun).