Malý Velký Bojovník (2010)

Vtipné dobrodružství s Jackie Chanem, kde se nemusí po americku pitvořit, aby mě rozesmál. A i když je film vtipně laděný (oddychovka na nedělní odpoledne), v bojích nejsou žádné naivní nepravděpodobné scény a je i vážný. Jackie se pěkně vyšvih a konec mě i dojal :) 4*

Jugeodo haepi ending (2007)

Naprosto úžasná komedie o podivných událostech a bláznivé noci. A ještě k tomu je vánoční! :) Skvělá hudba, skvělí herci! Vážně jeden z nejpovedenějších JK filmů, co jsem kdy viděl :) Paráda!

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Velmi milé překvapení v podobě roztomilého mimozemštana a dvou ComicCoňáků. Určitě se mi film zavrtá do paměti a to hlavně díky jedné z nejlepších scén roku 2011. Paul a jeho záchrana mrtvého ptáka :)

Murim yeodaesaeng (2008)

Určitě velmi zajímavá záležitost, Nestačil jsem se divit, co všechno dokážou nahustit do jednoho filmu. Vtip, romantiku, bojová umění, létání.. Stačilo by to jen trochu uspořádat a dát celému filmu lepší příběh. Hlavní postavy nebyly špatně zahrané, jen to prostě celé nedávalo smysl :) 3.5*

Muži v naději (2011)

Asi nejlepší český film posledních 5 let. Macháček vynikající, Kerekes také skvělá. (Kino)

Du eolgurui yeochin (2007)

O nesympatické socce a trhlé holce. Blbost na entou.. Seok-hun se seknul a natočil jeden z nejhorších Jk filmů, co jsem kdy viděl.

Hellou goseuteu (2010)

Zprvu trochu slabší film, který dokonce časem upadal, ale za krásný konec a skvěle promyšlený příběh 4*