Idiot na cestách (2010) (seriál)

Ricky Gervais "mučí" Karla Pilkingtona tím, že ho posílá poznávat svět a jeho divy. Cestopis tak trošku jinak s charakteristickým rukopisem Rickyho Gervaise. Karl má na srdci to co na jazyku a u jeho maloměšťáckých filozofických chvil se člověk jednou zasměje, jednou zjistí, že ten svět je někdy vážně dost divné místo.

Stephen Fry in America (2008) (seriál)

Zajímavosti z každého jediného státu USA. Nejde tady o detailní bádání, spíše jako v jeho TV show "QI", pan Fry vyhledává ty nejzajímavější věci (či jedny z nejzajímavějších) které v jednotlivých státech možno nalézt. Velice příjemný cestopis, který právě díky Stephenovi a jeho britskému šarmu dostává to pravé kouzlo. Doporučuji.

Muž, který obešel svět (2009)

Jako milovník skotské whisky, Skotska, Roberta Carlyle a procházek, nemohu jinak než za pět bludišťáků.

Comedy Central Roast of Charlie Sheen (2011) (pořad)

Nejvíce vtipů o kokainu a děvkách, kolik se pravděpodobně dá do hodiny a čtvrt nacpat. Skvělý výběr "roasterů" v čele s úžasným Sethem McFarlenem. Škleb od ucha k uchu od prvních minut.

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Tak tuhle partičku jsem si vyloženě zamiloval. Během dvou dnů jsem zkouknul první tři série (a to jsem zaměstnaný). Nemůžu uvěřit, že jsem na tuhle chuťovku přišel až nyní, když příkladně Big Bang Theory strčí hravě do kapsy. 30 Rock do každé domácnosti.

Penn & Teller: Bullshit! (2003) (seriál)

Máte rádi kouzla? Máte rádi humor? Rádi se zasmějete lidské blbosti (především tedy té americké)? Chcete vidět, co je pravdy na náboženství, ekologii, daních, různých mýtech, alternativních medicínách... - a dalších sedmi řadách všech možný bullshitů? Našli jste svůj seriál.