Zapinka

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 22.2.2015  02:02
    Hypnotizér (2012)

Knihu jsem četla a tak pro mě největší zklamání bylo, že film byl úplně překroucený a neodpovídal jak to v knize skutečně bylo. Cely příběh vyzněl úplně jinak a všechno tajemno, napětí a hrůza byly pryč.

• 21.8.2013  20:36

nic moc.. kniha je prostě kniha... četla jsem nejprve knihu a ta byla dokonalá. Čekala jsem od filmu víc a některé věci nebyli přesné jako v knize a pak to vyznělo uplně jinak.. zklamal mě

• 11.1.2013  11:27
    Rómsky magazín (TV pořad) (2010)

Tohle mi už přijde opravdu jako vrchol všeho!

• 2.12.2012  00:04

to je asi špatnej vtip ne? To není vubec podle knihy... jsem hodně zklamaná

• 22.7.2012  15:03
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Mám bohužel deformaci, že jsem jako první četla knižní ságu Upíří deníky, tím pádem jestli zjistila, že seriál se od knížek hodně liší. Jediný co mají společné jsou jména. To je vše. Takže nemůžu hodnotit. Ve fantazii jsem si je nějak stvořila a seriál vše popřel.

• 19.11.2011  22:29
    Stmívání (2008)

to si ze mě někdo dělá srandu? :D na konci filmu mě napadla jen věta "a to je jako všechno?". Opravdu to je film pro puberťačky. A čekala jsem, že hlavní hrdinka umí aspoň trochu hrát, ale byla furt jen křečovitá, nevěřila jsem jí ani slovo. A ty barvy? Všichni zeleno-bílý... i ten šikmookej byl hodně bledej :D no asi no commnet. A to jsem si myslela jak jsem mladá, asi nejsem :D:D:D

• 3.8.2011  21:25

Tak tenhle film mě fakt bavil. Rozuzlení jsem takovéhle opravdu nečekala. Celý film jsem byla napjatá jak to tedy bude :) skvělý herci, atmosféra, hudba... co dodat, určitě se na něj znovu podivám

• 3.8.2011  21:22

Vubec mě tento film neoslovil. Nesympatický herci, teda pro mě. Myšlenka nezajímavá a ani jsem se nezasmála.

• 3.8.2011  16:18

Hodně zajímavý děj, aspoň tedy pro mě. Výborné obsazení, nádherná oddychovka :) dokonce sem se i zasmála :)

• 8.6.2011  18:04
    Město žen (TV seriál) (2009)

U asi prvních třech dílu jsem si řikala co na tomto seriálu všichni vidí? Zdál se mi tuctový a zcela nezajímavý, ale později jsem mu přišla na chuť. Sice to není žádný trhák, ale skvěle si u toho člověk odpočine od náročného života. Zasměje se pár vtipům, které se tam mihnou, nebo se zasměje hloupostem co hlavní postavy dělají. Skvělá oddechovka.

• 8.6.2011  18:01
    Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál) (1965)

Tak toto tvoří velikou část mého dětství. Mohla jsem se ně dívat snad pořád. Bohužel dnešní děti ve světě moderna by to bohužel asi moc nenadchlo jako tenkrát mě.

• 8.6.2011  17:58

Melanii Griffith nemusím a také mi tento film dost kazila. Průběh filmu byl slušný, ale konec mě nijak nedostal. Nerealistický až možná pohádkový. Hvězdičky snad dostane jen režie - u které jsem byla moc pozitivně překvapena a celkový průběh děje a myšlenky.

• 2.6.2011  10:08

Jedním slovem - skvělý! Mrazí mě ta představa, že to takhle nějak bylo, ale stojí za zkouknutí.

• 2.6.2011  10:07

Jednička ušla, tu jsem ještě zkousla, ale proč proboha točili dvojku? Ta je víc než slabší, moje hvězdička patří jen Eddiemu!

• 2.6.2011  10:05
    Berlín, Berlín (TV seriál) (2002)

Tenhle seriál jsem ve svém pubertálním období fakt milovala.

• 2.6.2011  10:05
    Holky to chtěj taky (2001)

Německá trapná zbytečnost. Herci no comment, až teda na Felicitas Woll, tu mám ráda.

• 2.6.2011  10:03
    Yago, syn džungle (TV seriál) (2001)

Já nevím proč tohle točí? Pořád se točí stupidnější a ještě stupidnější telenovely! To u nich v zemi to žerou? Tady teda ne, tady je to výsměch!

• 2.6.2011  10:02
    Talkshow Jana Saudka (TV pořad) (2009)

Saudka nemám ráda a jeho humor mi příjde trapný a ubohý tak jak toho asi můžu hodnotit? Spíš vždycky lituju jeho hosty.

• 2.6.2011  10:01
    Neviňátka (TV pořad) (2008)

viděla jsem jeden díl a ne celý a uplně mi to stačilo!

• 2.6.2011  10:00
    TV Bomba (TV pořad) (1997)

u tohohle se směju od začátku do konce. Gábina a Marek jsou blázni!!!:)

• 2.6.2011  09:59
    Robin Hood: Cesta ke slávě (TV pořad) (2010)

Zase další blbost jak tahat od lidí peníze přes smsky, Další "zábava" ,aby televize bya nejsledovanější. Trapnost sama!

• 2.6.2011  09:58
    Marley a já (2008)

Skvělý! Tenhle film je skvělý. Moc se mi líbil. Krásně ukazuje vývoj vztahu dvou mladých lidí, od práce, společného života, dětí, atd. Dost jsem se pobavila i zlobivým psem Marleym. A upřímně jeho smrt jsem obrečela, sama jsem panička pejska. A samozřejmě musím zmínit úžasné obsazení a úžasné herecké výkony.

• 2.6.2011  09:55

No já vám nevím. Nebýt dobrého obsazení tak tenhle film sbalím do kuličky a zahodím. Nepochopila jsem charakter hlavních postav a celé je to hrozné klišé.

• 2.6.2011  09:53
    Záměna (2010)

Blbá záměna:D opravdu nechápu koho todle mohlo napadnout:) ale i přes tu blbost děje se mi ten film opravdu líbil. Byla jsem na něj v kině takže to mám asi zkreslené tou atmosférou kina, ale pobavila jsem se.

• 2.6.2011  09:51
    Moje falešná svatba (TV film) (2009)

Naprosto zbytečný film! když se nudíte, nemáte co dělat a nemáte po ruce žádný jiný film tak tenhle vás zabaví, ale to je tak všechno. Melissu jako herečku opravdu nemám moc ráda a strašně mě v tom filmu rušila, Na opad bych tento film nedala, protože jak už jsem řikala, když chcete ztratit čas tak s tímhe ho skvěle ztratíte!

• 2.6.2011  09:49

Sice v něm bylo až moc dvojic, aby člověk vše pořádně pochytal, ale i tak jsem si z každého něco vzala a tento film mě naprosto dostal. Nemluvě o fantastickém obsazení. Určitě stojí za to zkouknout.

• 2.6.2011  09:48
    Rozchod! (2006)

Tak u tohoto filmu jsem se opravdu pobavila. Skvělé naschvály, úžasný herci. Jennifer mám opravdu moc ráda a tady byla opravdu skvělá. Ale co ten konec? Čekala jsem víc než jen, že se zas sejdou:) určitě tento film ráda uvidím znovu, spíš než romantický film je to komedie.

• 2.6.2011  09:45
    Management (2008)

Z tohodle filmu mám velmi rozpačitý pocit. Nebýt úžasných herců, bylo by moje bodování nižší. Děj je uplně mimo moje chápání. Nic zvláštního ani skvělýho. Prostě další romantický tuctový film

• 2.6.2011  09:42

Pro někoho nechutnost, pro někoho fascinovanost. Tento film a jeho další pokračování jsou pro každého sporné. Mě osobně se moc líbil, vidět kam až člověk kvůli přežití zajde je pro mě fascinující. První tři díly byly dobrý, ale zbytek pokračování už se omílá přes sebe, děj, který začal se nějak vytratil a člověk už pořádně ani neví kdo za všechno může. Určitě to není pro slabé povahy.

• 2.6.2011  09:39
    Pomáda (1978)

Muzikálová klasika:) Pomádu musem vidět snad opravdu každý. Komu by se nelíbila nevinná a hloupoučká Sandy, do které se zamiluje frajer Danny?:) Muzikál je doprovázen úžasnými písničkami a úžasným zpěvem Johna Travolty.

<< předchozí 1 2 3