Hodinový manžel (2013) (studentský film)

Ale sa nám Irenka vyfarbila! 😁 Receptár domáceho kutila pre pokročilých. Sousedovic Irenka má zaujímavý koníček. 😀

Max Payne - Česká verze (2011) (amatérský film)

No to mi vytlač hovno uchem! 😀 Koho by nenasralo keď mu z pivnice zmiznú lahváče.

Knock (2011)

Ten koniec?

Alexia (2013)

Tuctovka. Vykrádačka Kruhu a všetkého možného.

Zprávy TV Onion (2008)

Je to sprosté, primitívne, urážajúce a... Pobavilo. Sebairónia a úplná neúcta ku všetkému možnému (dokonca aj z telesného postihnutia si robia srandu). Je to sprostosť. Ale rozosmialo pár krát. 2*.

Identita (2003)

Škoda, že po zaujímavom a zamotanom rozbehu sa to ani nerozmotáva ani nezamotáva, len sa to tak motá dokola. Zjavne sa dosť domotali aj Mangold a Cooney. Cusack je taký tuctový zjav, že je až výnimočný, fajn herec. Amanda má krásne oči, Rebecca je stále kus a ten Prút Taylor Vinco je taký neuveriteľný ksicht, že do úlohy psychopata ťažko vybrať lepšieho kandidáta. On by si mal ten ksicht dať patentovať. Napriek všetkým mínusom je to dobré na zabitie večera pokiaľ Vám na okno ští dážď 24 hodín denne.

Brána temnoty (2015)

No poďme na to. To, že mi to viackrát pripomenulo Sinister vôbec nevadí, Sinister je môj obľúbený flák, nevadí ani radiaci slepec Bob Marley, nevadí ani to, že ten ich syn je riadne nesympatický pankhart so zlým dabingom. Nič nového neočakávajte, ale bubák je podarený, lakačky predvídateľné, ale fungujú a má to presne takú stopáž akú má mať. Odporúčam ako príjemne nepríjemné strávenie popoludnia. Pozn.: V zaujímavostiach zaujímavý príspevok od užívateľa Stanley619.

Brutal Relax (2010)

Vybité batérie dokážu poriadne nasrať! Škoda, že tie akčné scény neboli trocha kratšie, aj keď priznávam, že mŕtve decko použité namiesto bejzbolky som ešte nevidel..

Chose Cooking The Movie (2015) (amatérský film)

No Ty vole! Ruský mafián na Škode Favorit! :-) Sukááá!!!