Čtyři lvi (2010)

Bombastická teroristická parodie, kterou jsem kdy měl tu čest vidět.

Diktátor (2012)

No jako dlouho jsem se tak nenasmál jako u Diktátora. Hlavně scénka - kozy - je výborná! Cohen hraje úžasně, příběh má rychlý spád, místy absurdní až nechutné ale jo! Diváka to pobaví a zůstanou mu určité scény v hlavě a tak to má být. Vyhozeny prachy za to stály.

Bourneův odkaz (2012)

Já jsem byl hluboce nasrán. Jako... Snaha navázat na jedinečnou trilogii Bournea s Damonem prostě nejde. Snaha byla, ale zbytečná. Chápu. Chtěli prachy a tak sesmolili simple story, hodili tam Rennera a nazvali to Bourne, aby vůbec někdo přišel.

VALL-I (2008)

Ztvárnění robota tak, aby byl co nejvíc ňuňu a lidský byl dokonalý nápad. Wall-e je tak krásně milý, hodný člov TEDa robot!!... no prostě zkrátka jediný animák za můj život, u kterého mi tekly slzy a o to víc jsem toho vypil. Opravdu pro mne nejlepší animák co jsem doposud měl tu čest vidět a je v mé sbírce. Tento animák jednou pustím svým dětem, pokud' bude ta možnost.

Argo (2012)

Napínavé jak sviň! Vizuálně dotáhnuté do posledního detailu. Všechno je tam precizně provedené, aby se co nejvíce projevil a ukázal divákovi americký patriotizmus v epickém projevu. Sakra, poslední dobou se všechno zdá se snaží být epic. Ben hrál úchvatně mimochodem.

Elysium (2013)

Film se snaží být EPIC! Epic kurva není ani trochu. Úchvatně natočený rakovinový polib na řiti lidstva. Nuda, šed'. Efekty a Damonem se to zachránilo. Strohý příběh, originalita chybí a Jodie je lesba. Škoda. Ty její nožky žeru.

Zelená zóna (2010)

Máš rád/a Bournea? Mrkni na Zelenou zonu.

Správci osudu (2011)

Víc tohoto!!! Neskutečně zajímavá myšlenka, která vás nechá vtáhnout do děje velmi rychle. Film má neskutečný spád, akci, zvraty a luxusní finále. Damon hraje perfektně. Povedlo se

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Já jsem se bavil. Epičnost, kvalitní efekty, dobrá akce. Film má rychlý spád. Neusneš, zaujme místy pobaví a než se naděješ, je konec. Příběh je simple as shit. Je to stavěný na efektech... podobně jako např. Gravitace.

Osamělý jezdec (2013)

Já bych se z toho posral. Johnny!! Propadák roku a Johnny to zase odnesl. Jinak tu hraje samozdřejmě perfektně, ale ten chlap potřebuje štěstí a kvalitní film s náběhem na film roku s ním v hlavní roli... Špica v brandži a hraje v nějakým Lone Rangerovi. Bože! Silně podprůměr. Ani kvůli Johnnymu nedoporučuju.