Ex Machina (2014) odpad!

Mrdka největšího kalibru. Hnus roku. Všechno špatně. Neskutečně vytočenej. Nedoporučuju.

Transformers: Zánik (2014)

Ruku na srdce, asi nejvíc průměrný transformeři co tu byli. Ano, rozhodně nejcoolovější díl od jedničky. Hudba +, Mark Wahlberg +, Vytuněný OPTIC PRIC +, Akce +, Mega výsměch Stanleyho Tucciho ve výtahu ale mínus - nepochopitelné rozsračkování ve finálním bojí za zdí nějaké postavy, co tam ale vůbec neměla co dělat - vypadá to na chybku ve střihu Michaele, ale ve výsledku, když se tak zamýšlím, tak z mé strany, jednoznačně by to byl nejlepší díl kdyby nebylo Jacka Reysračky a Nicol alias zachraňuju to svou prdelkou ale přitom vůbec neumím hrat hahahaha. Takhle... nemám ani jeden díl v hledáčku oblibených. Damn Michaele, a že si to hezky vymyslel ale nedodělal. Stále shit scénář, že bych z toho blil... ale musím uznat, že díl co díl, se lepšíš. Tak snad Fuckformers 16 budou mít konečně libovej scénář a nechyby. Za mě 70%

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Epické pokračování X-menů! Tento díl je jednoznačně nejhlubším a nejmrazivějším dílem této série.. Za mě 9devade

Velký draft (2014)

Musím uznat, že tu máme po dlouhé době sportovní snímek, z trocha jiného úhlu pohledu na hru. Kvalitě provedená práce na všem a hudba byla vskutku LIBOVÁ! Film měl spád a tak to mám rád! NFL je tu dělán jak pro milovníky (Jsem velký fanda) tak pro nemilovníky. Moc jsem si to vychutnával a hodně mě to bavilo a tož dobre jsem u toho popil! 90%

Zloba - Královna černé magie (2014)

Rozhodně pecka roku ve svém žánru. Angelína (Moje největší oblíbenkyně) je zpátky se vším všudy a hraje prostě úchvatně. Supr příběh, music, efekty a ten svět? Holy .... ***** Bez debat. Musím uznat a ruku na srdce, že vývojáři neboli chlapci, co se srali se vším okolo odvedli skvělou práci. Má to spád, kvalitu, luxusní zápletku a celkově - tohle mi prostě padlo do oka. Fakt jsem nadšenej a nečekal jsem, že to bude tak výborný. Za mě 90%

Zmizení (2005)

Sjíždím si celou filmografii mého oblíbence Džouzího Gordona-Levitta a tak sem narazil na jeden z jeho starších snímků a musím říct, že slušný. Zápletka je navzdory mladému prostředí, kdy by člověk fakt nečekal, že dokážou být studentíci až takový vrahouni, sadisti a kriminálníci, velmi dobrá. Byl bych pro větší akci. Džouzí hraje skvěle. Hudba je supr, to piánko do toho mystického prostředí je boží. Opravdu jsem si vychutnával každou minutu a v posledních minutách je to bomba. To až budeš na konci filmu, tak budeš čumět. Proč má film 65% je asi kvůli tomu, že na to mrklo jenom 1846 uživatelů, očekávali tak trochu něco jiného a podobně. Ber na vědomí, že je to trocha i fantazy, jelikož taková mládež snad na tomto světě neexistuje, ale bůh ví, třeba jo, ale né v oblasti, kde se film odehrává. Co mě opravdu nebavilo bylo hodně pasáži, kdy bylo prostě ticho a jedly se křupky u mámi. Za mě 78%.

Drsný časy (2005)

Drsný časy jsou opravdu drsný a jako třešnička na konec k těmto drsným časům - závěr -. Dech beroucí akce, co nepřestává bavit.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Gibson dal Expendables 3 ducha. Jednoznačně nejlepší a fandil jsem mu. Jelikož je to ale Stalonův styl a jeho ego někdy vyleze na povrch až moc, můžete si sami domyslet, jak to asi celý skončilo obvzlášt´ u třetího pokračování této nadupané akce. Nevím, ale představoval jsem si rozhodně konec mnohem dramatičtější a napínavější a stálo to za to tak udělat, protože s Gibsnem to prostě je vždycky paráda a sorry, ale většina podle mého fandí Gibsonovi, Já rozhodně ano, protože Gibson, toho prostě zbožnuju. Tak či onak, Expendables žeru i s navijákem a vychutnával jsem si každou minutu v čele s Banderasem, Snipesem a s luxusním výběrem protivníka Mela Gibsona. Rozhodně doporučuju, už jenom kvůli Gibsonovi. Ten chlap furt válí. 90%

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Na dnešní dobu, kdy marvelovky jedou na plný plyn a všechny postavy mimo jiné postavy, které ani někteří prostě neznáme, mají více respektu a uznání, než spidey. Mě je ho líto, protože je to neuvěřitelný sympoš a ani maník jako Marc Webb se svým příjmením to nespraví. Neumí to prostě. Tak moc bych přál Spidymu trilogii, jenž by mu dala nesmrtelnou tvář, která by zůstávala v srdci, jako to udělal Nolan s Batmanem. (Ono i hlavní představitel dělá velkou roli) Hrdina má mít tvář, mužnou, silnou, vyváženou a to utrpení má být znát. Andrew je prostě kluk od vedle, hezoun, kterýmu prostě nefandim. Libovej frajírek hehe. Je mi líto, ale až na 2 scény ve filmu, která z nichž jedna byla dech beroucí - Pád Spidyho a Gwin, který na ti vystřeluje pavučinou, ale jakým stylem je pavučina zpracovaná + poslední scéna, kdy chlapeček se postaví v obleku spidyho proti Rhinovi, protože spidy nikde, nasadí si masku a jdem se rvát ty zmrde, jo to je to, co tam má být, jenom odmazat ten zbytek sraček a v tomto duchu těchto 2 příkladů udělat celý film. Sorry spidy, ale je to shit jako minule. 20%

Šéfové na zabití (2011)

Aniston, Farrel a můj největší oblíbenec Spacey. Nebýt Spaceyho, nemrknu na tenhle shit. Největší hovadina, co jsem za posledních 6 let viděl. Vtipy rádoby vtipné, film staví na primitivním humoru. Rejža bsadil 3 hlavní postavy průměrnými herci + přidej si k tomu stupidní humor, jenž staví na debilitě hlavních postav, jejich hlouposti, kteří ani neumějí společně ve svých autech odjet z parkoviště PTÁM SE BOHA PROČ TOHLE NĚKDO TOČÍ TAKOVOU MRDKU! Kdyby byli tak blbý, tak by nemohl ani jeden z představitelu makat jako účetní proboha! Bohužel, hlavní představitelé jsou sráči, kteří mě iritují jeden víc než druhej. Opravdu jako nenech se urazit, ale jestli jseš fanoušek jednoduchého stupidního až hloupého humoru, tak na to mrkni, ale jestli máš rád opravdu (já tomu řikám oficiálně opravdu ten pravej ,,HUMORˇˇ) tak raději investuj svůj drahocenný čas do jiného filmu. Film jsem 16 minut před koncem vypnul, jelikož mi začínalo být blbě a měl jsem co dělat, abych neusnul. Jenom kvůli tomu, že tam hraje Spacey, tak dávám 1 hvězdu + aniston a její luxusní tělo. Nic víc, nic míň :).