Generálova dcera (1999)

Nadpriemerný kriminálny triler, ktorý by bol bez Johna Travoltu o triedu slabší. Pretože je to už stokrát vydený príbeh v hviezdnom balení. James Woods je zaujímavý aj na menšom priestore, tak ako James Cromwell, ale Madeleine Stoweová a Timothy Hutton sú príliš nevýrazný. Nieje v tom príliš akcie , je to priemerne napínavé, ale celkom dobre sa na to pozerá.

Zoolander (2001)

Celkom vydarená bláznivá komédia s už teraz kultovou postavičkou Dereka Zoolandera, skvelými hláškami a vtipmi ale aj s troškou nevtipných scén. Ben Stiller je skvelý soundtrack je skvelý a má to plno hviezd vo vedľajších úlohách. Je to presne taký film aký by som si chcel pozrieť ked je zlé počasie.

Konvergence (1999)

Zaujímavý, originálny tajomný a zvláštny triler.Najviac mi pripomenul filmy M. Nighta Shyamalana. Konvergencia nieje bežnou americkou produkciou, je to trošku iný film na aký sme s Amerikjy zvyknutý. Preto môže byť pre každého rozdielny aj kvalitatívne, ale určite stojí za pozretie. Christopher Lloyd znovu potvrdzuje akým zaujímavým hercom vlastne je.

Tak nevyhrožuj (2001) odpad!

Trápny, extrémne nudný a krátky hudobný klip. Tento snímok je absolútne o ničom, vypadá akoby ani nemal scenár. Jediným pozitívom je že má iba 75 minút. Ale prečo sa na taký projekt nechali zlákať Chris Rock a Robert Vaughn, to je záhada.

Bažanti jdou do boje (1974)

Humor tejto bláznivej komédie sa nemusí každému páčiť. Podľa mna je úvodná polhodina trošku slabšia ale potom to už bola vynikajúca zábava, trošku ako od Funesa.

Oběti války (1989)

Vydarený vojenský snímok, ktorý najviac pripomína čatu. Nieje to akčný odpal ako čierny jastrab zostrelený, ale film ktorý ukazuje čo robí z ľudí nezmyseľnosť vojny. Film je založený na hereckých výkonoch Michaela J. Foxa a skvelého záporáka Seana Penna. Určite je to kvalitný snímok so skvelou hudbou a vynikajúcou réžiou Briana De Palmy.

Dlouhá cesta (2002)

Nevýrazný a dost nevydarený pokus o tínedžeskú drámu. Film je niekedy dosť pomalý. Mandy Moore a Shane West sú výborný ale film je slabý. Herci ako Peter Coyote a Daryl Hannahová sú trestuhodne neviužitý. Celé to pripomína tínedžerský Jeseň v New Yorku. Ale je to dost nevydarené.

Blade 2 (2002)

Drsný akčný klip Guillerma del Tora ponúka cool akčné scény ktorých je tu neúrekom, cool Wesleyho Snipesa, cool záporáka Rona Perlmana a Thomasa Kretschmanna ako aj skvelého veterána Krisa Kristoffersona a novú nádej Normana Reedusa. čo na tom že to celé príliš nedáva zmysel, je to cool akčná jazda ktorá vám nedá vydýchnuť. Samozrejme ak je to vaša šálka krvi.

Pirani útočí (1995) (TV film)

Hororové béčko ktoré je nudné, má trápnych hercov a príliš ani nedáva zmysel. čiže nestojí vôbec za pozornosť.

Jako pavouk (2001)

Trošku napínavá, mierne prekvapujúca a asi nie príliš logická priemerná kriminálka. Herci niesú príliš zaujímavý, ani inak vždy skvelý Morgan Freeman sa nedokázal vymaniť s priemeru. Nenudil som sa ale nebolo to ano originálne ani príliš napínavé, len priemerné čo je trošku škoda.