• Fantasy

Lovec: Zimní válka (2016)

Zase americká slátanina, která těží z ucházejícího prvního dílu. Dvě hvězdy jsou maximum a z toho jde jedna za vcelku dobré akční scény a druhá za výběr hereček.

Ajťáci: Přichází internet (2013) (TV film)

Upřímně si myslím, že IT Crowd takovýhle speciál nepotřeboval. Celý speciál těží hlavně z popularity minulých sérií a dle mého názoru kvalitou zůstal na/pod úrovni/í čtvrté série. Nicméně potěšil návrat Richmonda a závěrečné rozloučení.

Stážista (2015)

Zase jednou happyend. Bleju. Ale vážně.. první polovina je dost fajn, jenže tu pak zruinuje totálně přeslazený konec. A Ben Whittaker je takový borec! Nedovedu si představit, že by se někdy zmýlil.

Focus (2015)

Hmpf, Focus je docela fajn, vcelku zábavný a rychle uteče (díky bohu :D). Jenže k čemu to vše je, když je to vlastně o ničem. O wtf moment přijdete během následující scény, protože vám vše hned vysvětlí, konec mi přišel celej divnej a hlavní dvě postavy jsou takové.. prkenné? Čekal jsem víc, ale neurazilo mě to.

Grimsby (2016)

Typický film S. B. Cohena, který je místy nechutný a občas přestřelený, ale jinak je to kvalitní zábava (nejlépe ve více lidech). Stopáž je naprosto ideální a za celou dobu nenastane nudnější pasáž. Jo a chudák slonice. Filmový víkend 2016

Sebevražedný oddíl (2016)

Nakonec je to opravdu jen za dvě. Fakt už mě nebaví neustálá propagace USA v komixárnách všeho druhu. Jsme nejlepší, zase musíme zachránit svět, tádydá. Jestli se všechny komixové adaptace budou ubírat směrem jako v poslední době, tak fakt nemám zájem, aby se nějaké další natáčely. Jinak film ujde, táhne ho hlavně Harley Quinn, Deathshot a spolu s nimi bomba soundtrack. Tím to ale končí, protože třeba potenciál záporáka je hodně nevyužitý a Cara Delevingne se mi k ní vůbec nelíbí. Filmový víkend 2016

Správní chlapi (2016)

Jo tak tohle můžu. Výborný film se super zápletkou a hlavně humorem! Gosling fakt jede a ve dvojce s Crowem (a jeho pupkem :-D) se skvěle doplňují. Pokud hledáte skvělou oddechovku na večer, neváhejte! Filmový víkend 2016

Star Trek: Do neznáma (2016)

Kde jsou odlesky?! Jako.. změna režiséra podle mě sérii dost ublížila (a vůbec nepomohla). Nový Star Trek se nikam neposunul a furt je to o tom samém. Někam se letí, někdo rozštípe Enterpirse, chvíle napětí (opět nulový strach o jakoukoliv hlavní postavu), strhující finále a pak.. "Space: the final frontier..". Upřímně doufám, že ač už je naplánovaný, další Star Trek nebude. PS. Miluju Peggovo "Lassie". Filmový víkend 2016

Bohové Egypta (2016) odpad!

Když vezmu v potaz, že ten samý člověk co natočil tuhle volovinu, natočil tak geniální film jako "Já robot", chce se mi brečet. Všechno je tady špatně, příběh tuctový, hlavní hrdinové nesympatičtí (a to mám Nikolaje fakt rád) a CGI je tak moc špatný, že jsem to ani nedokázal dokoukat.

Spící agent (2015)

Akce fajn, všechno ostatní ne. Stewardka Kristýna se mi asi jako herečka nikdy nezalíbí.