• Fantasy

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Čeho je moc toho je příliš.

Gladiátor (2000)

Klasika. Hollywoodský velkofilm kde najdete úplně vše. V těchto filmech mě trošku vadí a zároveň fascinuje jak jeden člověk dokáže pozabíjet tolik lidí. Ale co jsou to filmy. Zároveň filmy ve kterých vystupují Římani mám rád a je mi jedno jaké jsou prostě to vždy vylepšuje jejich nádech. Díky výborné hudbě a skvělé zápletce a nakonec vcelku i originálnímu příběhu dávám vysoké hodnocení.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Asi první film Adama Sandlera kde dám jen 3 hvězdičky. Jeho humor zbožńuju je to skvělý herec ale tento film je podle mě přehnaný. Zohan je nesmrtelný sexuální bůh se skvělými disko kreacemi. Spoustu hlášek je průměrných ale to k těmhle filmům patří.

Troopers (2011) (seriál)

Skvělé skeče od College Humoru! Kdo umí umí.

Black Books (2000) (seriál)

Skvělý britský sitcom od režiséra Grahama Linehana. První série naprosto úžasná škoda jen, že v dalších humor slábne. Ovšem i tak jsem se u každého dílu pobavil a zasmál.

Já, padouch (2010)

Infantilní, dětský a dojemný film. Líbil se mi opravdu se na něj dalo koukat. V neposlední řadě vynikající Jiří Lábus a ty malé žluté upovídané věci mě opravdu fascinovali.

Red (2010)

Akční oddychovka. Nic moc zápletka a celý film vyznívá zdlouhavě. Bruce Willis si zahrál s ostatními na důchodce kteří překypují akcí. Film mě v dosti částech nudil a měl jsem nutkání ho vypnout. Avšak dokoukal jsem dokonce čehož nakonec nelituji.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Seriál zasazený do války v koreji. Doktoři z jednotky MASH 4077 si dělají z války dovolenou. Je to výtečný seriál s velmi originálním humorem a skvělým hereckým obsazením. Jiné herce si nelze představit. Parta okolo Alana Aldy rozhodně nezklame. Tento seriál mi jako jeden z mála přirostl k srdci.