Poslední vládce větru (2010)

Z úžasného cartoonu udělali hrozně osekanou kopii, kde vynechali pár důležitých postav. Pro ty co neviděli serial to je asi dobrý film, ale pro mě to je propadák. 25%

Auta 2 (2011)

mix všeho co mají děti rády.

Osamělý jezdec (2013)

Trošku přitažené, ale mě to velice uspokojilo sice má film trochu slabší chvilky, ale to se dá opomenout. Film je plný různých vtípku, kterým si i člověk pousměje. Nejlepší z celého filmu bylo posledních 20 min. 95%

Temný rytíř (2008)

Jak už věčina lídi napsala je to skovost světové kinemografie. Temný příběh, akce užasné pokračování batmana z roku 2005. 100%

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Pokračování po třechletech nezklamalo. Scénář poměrně originální zapojily tam spoustu legend. Pro mě piráti z karibiku je jedná z nejlepších serií pirátské tématiky.90%

X-Men: První třída (2011)

Tak tento film se snad ani slovy neda vyjadřít jak je tento film je sen každého fanouška x men.100%

Mr. Bean (1990) (seriál)

Serial mého dětství. Mr bean mě krmil svými příhodami rozhodně to je jeden z nejlepších britských seriálu. V mém věku je mi trochu líto, že už nevyšli další díly. Děkuji všem, kteří se podíleli na tvorbě serialu.

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Mám moc rád životopisné serialy, které jsou obohaceni akcí. A to Da Vinci's Demons to puntíku splňuje. Snad další díly budou stejné kvalitní jako ty co zatím byly vysílány.