A co když je to pravda? (2005)

Prostě Mark Ruffalo je herec jaký má být každý a k tomu ještě krásná Reese Witherspoon dává tomuto filmu krásný nádech, bohužel se pro mě jedná o nepovedenou komedii, tak snad už se nic takového nebude mockrát opakovat.

Adaptace (2002)

Geniální film. Dívat se na Cageovi grimasy je prostě paráda a to ještě ve dvojím podání. Stará dobrá jeho léta. Hlavně obdivuji dějovou linii, která je vlastně ve stylu, že scénář na tento film se píše v tomto filmu. Geniální zápletka! :)

Africká Královna (1951)

Na to jak je to starý film, jsem se bavil jak nikdy předtím. Popravdě jsem si to pouštěl jen kvůli tomu, že se mi nechtěla číst kniha a moc se mi do toho nechtělo, ale jsem rád, že jsem se podíval protože jsem se náramně bavil. Skvěle odehrané obě dvě postavy a jako vždy to mělo šťastný, leč nečekaný konec. Opravdu doporučuji všem, i těm, kteří nemají v lásce tak staré filmy jako tento.

Agent bez minulosti (2002)

Jako akční film je to opravdu první třída, kde jsem se bavil po celou dobu filmu a užíval si tak tajemný život Bourna, který sám neví kdo je a snaží se na to celou dobu přijít. Ale musím přiznat, že když film jako takový má tak promyšlený a zapeklitý děj, proč mu neudělat ještě promyšlenější a zapeklitější konec? Opravdu mě zde chyběl výrazně lepší konec, nějaké lepší rozuzlení celé jeho minulosti, ale konec typu krátké vzpomínky, která mu bohatě stačila mi přijde málo. Škoda.

Agent v sukni (2000)

Komedie s Lawrencem mě vždycky bavili nebo spíš on mě vždy bavil. Nápad jako to, že se převlékne za Bábinu nebyl nijak hvězdný, ale rozhodně to stojí za to.

Agent v sukni 2 (2006)

Změna je život, ale to zde vůbec neplatí. Je to horší ve všech směrech, sice jsem se opět hodně bavil, ale už toho nebylo tolik. Když se jednalo v jedničce o jeho budoucí ženu, tak to mělo nějaké grády, nyní už to jen kopíruje to co se naučil v jedničce a praktikuje to na rodině, kde by její otec měl stát za vraždou Lincolnova spolupracovníka.

Akta X (1993) (seriál)

Nikdy mi to nepřišlo dobré, viděl jsem cca 25 dílů a o bohatě stačilo na můj celkový dojem.

Alenka v říši divů (2010)

Největší zklamání! Čekal jsem asi od toho hodně, ale neuchvátilo mě to ani v jednom momentě. Je pravda, že kostýmy přímo zářili pestrobarevností, ale nebylo to s tím ono. Čekal jsem, že to bude něco jako Karlík a továrna na čokoládu, bohužel se nestalo. Bylo zde moc počítačem graficky vytvořené postavy, což v něm rozhodně nebylo. No což, aspoň tam byla hvězda Depp.

Alexander Veliký (2004)

Naprosto úžasný film, který se dá celý 3 hodiny v pohodě dodívat, parádní Colin Farrell, parádní období, atmosféra je zde fantastická, vždycky se rád podívám na Alexandra.

Ali G Indahouse - Film (2002)

U Ali G jsem se někdy hodně nasmál, hlavně na začátku. Cohen je takovej normální rapl a tento film na něj přesně sedí. V porovnání s Brunem a Boratem je to jeho druhý nejlepší film, snad bude ještě pár takových.