Kubo a kouzelný meč (2016)

Týjo, amíci dělaj japonský filmy? A docela dobře? Co se to děje? Zatím jsem to viděl s dabingem, ale rozhodně dám i v originále. Dojem z filmu rozhodně za pět, byť ne plných. 83% Dal jsem to i v originále a má to rozhodně něco do sebe. Přidávám na 86%

Kung Fu Panda 3 (2016)

Po slabší dvojce zase díl v plné kondici. Originální humor, lehce dojemné scény, příjemný pocit mi vydržel celý film i titulky. Zase krásná pětka. 95%

Lída Baarová (2016)

Dobové reálie a kostýmy byly v pořádku, snad bych ještě pochválil za hudební složku O.Soukupa, která nerušila. Víc mi ale ke chválení nezůstalo. Je to takové plytké, nic to ve mně nezanechalo. Renč na to prostě nemá. 35%

Lichožrouti (2016)

Animace slušná. Příběh by snad mohl taky jít, ale jak to bylo podané, to se nepovedlo. Akce za každou cenu nefunguje, přitom potenciál a originální nápad tu byl. Na to, že to je naší provenience to je nadprůměrné, srovnávat se světem asi nemůžeme. Slabší čtyřka. 65%

Modré stíny (2016) (seriál)

Po komentáři uživatele "honajz" nemám skoro vůbec co dodat. Otřesná kamera, zvuk, Melíšková, Voříšková. Jestli si někdo namlouvá, že tohle je umění, tak akorát znechutit diváka a poplatníka ČT. Jednu hvězdu dávám za výkon Davida Novotného, Martina Huby, Dastlík a Majer taky ušli. 10%

Noční zvířata (2016)

Linie bohaté a snobské Amy Adams v rozporu s linií jemného Jake Gyllenhaala v prašné pustině byly opravdu hodně protikladné. Co nám chtěl autor říci jsem si musel tak trochu ujasnit zde. To u mě hodnocení snižuje. 75%

Orel Eddie (2016)

No udělali z toho velikou show ve stylu Hollywoodu, aspoň Jackman tak působí. Eddie je podán hrozně mile a snad všichni mu musí fandit. Jestli to takhle bylo opravdu silně pochybuju, spíš to bylo hodně "na motivy" skutečného příběhu. Silná zábavná čtyřka. 80%

Pět mrtvých psů (2016) (seriál)

Po příšerných Modrých stínech je toto aspoň průměrná detektivka. Ale pořád slabota. 50%

Příchozí (2016)

Amy v druhém fimu v krátké době. Ale tentokrát moc zábavném filmu, který hodnotím velice pozitivně. Až na scénu s pár fanatiky co je nechali položit výbušninu a telefonováním, kdy potřeba vymyslet akci převážila nad jinak slušně postaveným scénářem, je to skvěle udělaný film. Atmosféra, kamera a vše ostatní se povedlo a dávám za pět. 86%