Loki (2021) (seriál)

Tak první série je dost originální. První dva díly jsou ještě takový rozjezd a pak to solidně graduje. Já jsem rozhodně spokojený. 90%

Nikdo (2021)

Už dlouho tu nebyl takhle dobře provedenej akční výplach. Udělal mi dobře na duši. 92%

Rozhněvaný muž (2021)

Ale to jsem se po dlouhé době zase opravdu potěšil. Tohle se moc povedlo a mile mě překvapilo. Rozhodně plný počet 92%

Sebevražedný oddíl (2021)

Nechápu zdejší nadšení. Pár slibných hrdinů zabito dřív, než se něco začalo dít. Asi je chyba, že jsem neviděl první díl, možná bych byl také z dvojky paf. Harley Quinn a žraločák jsou asi nejzajímavější, ale na plný počet to není. 72% Doplnil jsem si jedničku a říkám, Elba rozhodně není lepší, než Smith, spíš naopak. Cenovu postavu jsem moc nepochopil. Zvýším hodnocení, ale absolutorium a vyšší hodnocení než jednička teda ani omylem. 81%

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Není možná dokonalá, ale je to jedna z nejpovedenějších pohádek posledních let. Takže mezi slepými i ten jednooký je king. Bavili jsme se, líbilo se. 85%

Poslední hranice (2020)

Ruský válečný film. Co dodat? Existují lepší. 60%

Princezna zakletá v čase (2020)

Pozitiva - nápady s variantami co může princezna udělat jsou neotřelé a místy zábavné. Negativum - zvukař je debil. Neustále jsem musel ztišovat pasáže s efekty a hudbou a zesilovat pasáže, kdy se mluvilo. To nás celý film nevýslovně sr....otravovalo. Suma sumárum, lehký nadprůměr. 70%

Vychováni vlky (2020) (seriál)

Všichni tu očekávají další sérii. O tom zda bude nevím, ale první je pecka. Teda až na poslední díl, kde už jsem se vysloveně ztratil a vypadá to, že tvůrci čerpali z Cimrmana, konkrétně předmluvy z Hospody na mýtince o operetě Proso. Takže šílenství Žofiino je jediným chmurným tónem v celém tak rozmarném příběhu.... Já seriál zhltnul za čtyři večery a moc si ho užíval. Nízké hodnocení zde nechápu, za mne 99%.

Vychováni vlky - Série 1 (2020) (série)

Prvních šest až osm dílů bylo skvělých. Ale pak to šlo nějak moc do abstraktna, když to nazvu slušně. Škoda. 80%