pekas

okres Rychnov nad Kněžnou
"dělám do počítačů" : )

1 2 3 4 5 6 7 12 22 33 43
    • 24.9.2016  18:14

Nic si nenamlouvejme, Scooby už nemá co nového říct. Poslední jakž takž koukatelné byly hrané celovečeráky, teď už jen rutinní mašina dalších a dalších dílů jede, kvalita odpovídá rychlosti tvorby nových dílů. Jednou se to vidět dá, ale zážitek je .......... průměrný. 50%

• 18.6.2017  13:43

Nádhera. Člověk se nesmí moc rýpat v nesrovnalostech následků zmizení konkrétní věci ze světa, tam samozřejmě trhliny najdeme. Ale jinak moc hezký film o tom, co vše v životě potřebujeme a jaké by mohly být následky, kdyby něco kvůli prodloužení našeho vlatního života ze světa zmizelo. Japonci umí. 93%

• 22.1.2017  21:12

Hodnocení zde hodně nahoru dolů. Já mám z toho filmu dobrý pocit. Není určitě dokonalý, hodně by se našlo k diskuzi, hlavně ve scénáři, ale dívalo se na to hezky a zůstala dobrá nálada po jeho skončení. U mě za pět. 82%

• 26.12.2016  12:44
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Označení pohádka je opravdu mylné a zařazení 25.12. v 20:00 na ČT1 taky. Tohle je crazy komedie, která má přístupnost pro děti a tím pádem není úplně povedená. Ale některé fórky se povedly. Já bych to tak krutě, jako většina zde (21%), rozhodně neviděl. Takový nadprůměr, mezi třemi a čtyřmi. 60%

• 27.12.2016  17:03

Zázrak se nakonec nekonal. Hodnocení a komentáře zde mě navnadily, nakonec to až taková pecka není. Hodně dobré řemeslo ano. Jedno shlédnutí doporučuji. Ale stačilo. 80%

• 5.3.2017  09:45

Nejdřív jsem si to pustil s ženou, a jakmile se dostal do pekla, řekli jsme si, že to pro ni asi nebude. Jiný den, když seděla u počítače, jsem si řekl, tak teď bude ta správná chvíle. Já japonské věci mnohem raději, než ona. A zvláštní věci, což tenhle film určitě je. Konečný dojem? Výborný! Je velmi zapamatovatelný, zvuk hudby naprosto vynikající, některé fóry originální a super a i na romantiku dojde. Džunko je opravdu drsňačka, tu si rozhodně zapamatuju. Suma sumárum výbornej film pro všechny duchem mladé. 89%

• 16.9.2016  20:29

Zdejší nízké hodnocení mě docela překvapuje. Apocalypse vypadá opravdu výborně, celý film odsejpá a baví. Ano, něco mi trochu nesedělo, možná už je toho kolem X-Menů prostě natočeno moc a chtělo by to ukončit. Ale pořád je to nadrůměrná zábava. 81%

• 21.8.2016  13:26

Asi chápu ty, kdo tomu nedali plný počet, protože se nekonala taková MYŠLENKA, jako v "V hlavě". Já s tím ale vůbec problém nemám, protože je to originální animák, zábavnej a ... co vlasně ještě potřebuju? Snad aby mě v něm nic neiritovalo. Zde se to povedlo. 89%

• 17.2.2017  17:27

Ale jo, komentáře tady celkem sedí, není to špatná akce. Sice trochu pochybuju, že by autista dokázal být takhle komunikativní, ale je to pohádka, tak proč ne. Zábavná akční pohádka. 85%

• 7.2.2016  10:43

Pro nás vcelku neznámý kus našeho kontinentu a evidentně je to škoda. Protože tenhle film vypovídá pěkně o kusu jejich beznadějné historie. A jako válečný film je velice kvalitní. Takže proč ne plný počet? 86%

• 9.12.2015  17:29

Tuctová romantická komedie s výborným, ale možná trochu prohospodařeným nápadem. Neurazí, ale nenadchne. Čím víc nad tím filmem přemýšlím, tím víc tentokrát souhlasím se zdejšími aktuálními 65%.

• 22.3.2016  22:01
    Agent Carter (TV seriál) (2015)

Na CSFD ještě nezjistili, že jsou ukončené dvě série. Docela rozdílné dějem. První série se rozjížděla, za tu dávám čtyři hvězdy. Druhá série mi přišla zajímavější, jen ke konci už ztrácela na dechu. Ale i tak za ni dávám slabší pětku. Kostýmní a technická stránka je osvěžující, ženám v sukních to sekne jednoznačně víc, než těm dnešním hrůzám v riflích. Obzvlášť v druhé sérii neslezou tři krásné ženy prakticky z obrazu, tak asi i proto dávám celkově pět hvězd. 81%

• 23.12.2015  18:34
    Amy (2015)

To byla teda persona. Byla by takovou legendou, kdyby žila a tvořila dál? Určitě poučný dokument o tom, jak rychle shořet a být sfouknut. A to měla na začátku řeči, jak ji popularita nesemele. 70%

• 4.12.2015  23:00
    Ant-Man (2015)

Po delší době váhám, jestli ještě čtyři, nebo už pět. Dle mého to mohlo být ještě dotaženější a akční scény přehlednější. Jinak velmi podařená zábava a to vypichuju, že nejen akce, ale hodně zábava. 80%

• 9.1.2016  14:24
    Assassin (2015)

Překrásné záběry na přírodu a obydlí, nádherné oblečení a vůbec všechny reálie v tomto filmu. Dá se říct, že i atmosféra filmu má něco do sebe. Ale co mu těžko odpustím, je příliš minimalistický styl vyprávění a podivné střihy při akčních scénách. Hraničí to s nudou. Mezi třemi a čtyřmi. 60%

• 22.9.2015  17:34

Akce přemíra a tak strašně rychlá, až je to místy nekoukatelné. Herci hráli tak nějak tuctově, bez zájmu, snad Scarlettka byla trochu na výši. Tohle Joss přepískl, se slzou v oku vzpomenu na Firefly, kde nebylo zdaleka tolik drahé akce, ale herci hráli a něco se tam dělo. Tohle mi přijde jako levná plastiková hračka za pár šupů z Číny. Na fotce vypadá super, ve skutečnosti pak obvykle zklamání a zábava na chvíli. Ano i zde byly momenty, které stojí za to, jenže celek vyznívá zapomenutelně za pár hodin. Zde aktuálních 75% sedí.

• 22.7.2016  21:11
    Banshee - Série 3 (série) (2015)

Přes to, že první dvě série byly skvělé, zdá se mi, že třetí je snad ještě lepší. 100%

• 30.6.2015  20:13
    Boy 7 (2015)

Začátek velice inspirovaný prvním Bournem. V poněkud slabší verzi. Poté vybavování si minulosti z deníčku a rozkrývání podrobností okolo tajné základny, cvičící zabijáky pro špinavou práci. A dál už asi všichni tuší, nic objevného se bohužel nekoná. Kdo už pár filmů viděl, nemá nic k objevení, ani potěšení. Nejprůměrovatější průměr. 50%

• 9.7.2018  17:35

Ukázka toho, že důležitější je být spokojenej, než se někde trápit a stýskat si. Hlava, to je mocná čarodějka. 75%

• 14.6.2015  09:18
    Chappie (2015)

Ano je to pohádka pro dospělé a to ještě jen pro ty naladěné na vlnu Neilla Blomkampa. Já jsem s ní mnohem spokojenější, než s předchozím, ještě méně povedeným Elysiem. District 9 byl určitě lepší, ale Chappie mi ho dost připomněl. Robotí pohyby byly super. 76%

• 7.8.2015  14:46
    Cyberbully (TV film) (2015)

Pěkná agitka pro školou povinnou omladinu. Děti by třeba pochopily ... 55%

• 9.12.2015  17:50
    Doktor Martin (TV seriál) (2015)

Kvůli neustálým reklamám v televizi jsme se zařekli, že to bude kravina jak na Nově a dívat se na to nebudeme. Nakonec jsme se kolem půlky seriálu dívat přece jen začali a už neskončili. Není to tak velký průšvih, jak to v ukázkách vypadalo. Někteří herci a jejich postavy jsou celkem povedení. Zde jsem dodatečně zjistil, že to kopíruje původní anglický seriál a to ledacos vysvětluje, za mě to však spíš hodnocení snižuje. Suma sumárum je to koukatelné, místy i zábavně, dnes však podruhé musím souhlasit se zde aktuálními 54%.

• 28.9.2016  21:01
    Gangster Ka (2015)

Tohohle filmu jsem se bál a dlouho ho odkládal. Včera jsem na něj měl konečně klid, tak jsem ho zkusil. A víte co? Není to špatný. Není to ani vyloženě dobrý. Je to - akorát na zdejších aktuálních 72%. Takže vlastně nad má původní očekávání.

• 22.10.2016  17:45

Že by se přece jen zločin nevyplatil? Naděje, že boží mlýny sice někdy melou sakra pomalu, leč snad přece jen ano. 70%

• 24.1.2016  13:57

Už to není takové, jako jednička, ale rodinné, pozitivní a bláznivé to je dost. Možná právě až moc přebláznivělé, což mi vadilo. Sandler jako milující dědeček je hodně příjemný, a vlčí holčička s 200 bratříčky nádherná. 78%

• 23.10.2016  13:43
    Humr (2015)

To je konina! Proč by měli být v budoucnu lidi takhle divně bez emocí a proč by si vytvořili takové nesmyslné řády? Beru to snad jako variantu kritiky totality, to by se ještě dalo zkousnout. Ale stejně tomu víc než dvě hvězdy nedám. Protože kdo by nebral babu, co mi slíbí všechny sexuální praktiky a má ráda sušenky? 36%

• 30.4.2016  19:48

Bohužel záchrana slabé první části se pomocí této druhé nekoná, naopak sestup pokračuje. Smutné zakončení skvělých předešlých filmů. Snad nikoho nenapadne pokoušet se tohle křísit. 38%

• 15.5.2017  09:27
    Ip Man 3 (2015)

Po rozpačité dvojce jde IP Man zase nahoru. Boje s thajcem, Tysonem a rikšou super a s pouliční chátrou taky. Já jsem zase spokojený i když Donnie nemládne, pořád mají jeho boje oproti Jackiemu kvalitu a tvrdost. 84%

• 3.1.2016  15:59
    Johančino tajemství (TV film) (2015)

Je to takové nějaké nijaké. To klišé, že si holka vezme čepici a každý si myslí, že je kluk už mi leze krkem. Zlý strýc a jeho syn zůstali v podstatě nepotrestáni, sice bez statku, ale kde je ta spravedlnost? Ne, tohle nefunguje. 45%

• 3.1.2016  16:06
    Korunní princ (TV film) (2015)

V letošní vánoční nadílce pohádkových premiér nejspíš ta nejpovedenější. Příběh celkem dobrej, herecké výkony zábavné a ne přehnaně infantilní. Ještě tomu dám pár šancí, zatím se kloním k silné čtyřce. 80% Po dalších shlédnutích zvyšuju, tahle pohádka se hodně povedla, dobré obsazení, zábavné dialogy a Evička Josefíková, kterou jsem objevil v Kosmo a teď ji hltám všude, kde se objeví. 95%

1 2 3 4 5 6 7 12 22 33 43