Joker (2019)

Tak tohle je tu opravdu silně přeceněné. Sice Phoenix zahrál dobře, ale celý film mě míjí a žádné WTF se nekoná. 59%

MOST! (2019) (seriál)

Kosmo bylo o chlup lepší, Trpaslík zase ohodně slabší. Bál jsem se dívat, jestli to nebude moc buranské, ale bylo to sprosté a nekorektní způsobem, která se mi líbil. Velké překvapení a pět hvězd. 85%

Po životě - Série 1 (2019) (série)

Kdo nemá trpělivost, čas a možná správný věk, tomu asi tenhle seriál nic neřekne. Ale kdo vydrží celých šest dílů, zjistí, že se to Gervaisovi povedlo. Udělat milý seriál, který rozněžní, vžene slzičku a dojme. Ale decentně a moc hezky. 86% zde je i můj pocit.

Rapl - Série 2 (2019) (série)

Hmm, druhá série není vyloženě špatná, Mácha konečně ke štěstí přišel. Ale ostatní dopadli velice špatně a závěrečné dva díly, tedy hlavně ten poslední už to přehnaly. Dobrodružství v Černé Hoře bylo už jak z jiného seriálu, snaha o gradaci za každou cenu nevyšla. 68%

Rocketman (2019)

Kromě toho, že jsem si připomněl pár notoricky známých Eltonových písní a dozvěděl jsem se něco málo z umělcovy životní pouti, není o čem mluvit. Průměr. 55%

Staříci (2019)

Na tom filmu nebylo nic, co by šlo kritizovat. Realisticky vykreslená cesta dvou staříků, kteří mají problémy, související s jejich věkem, ale i přes to jdou za svým cílem. Krásný film. 90%

Špatné vychování (2019)

Moc hezky zahraný sociopat. Pár takových jsem bohužel potkal. Je těžké je poznat, obvykle jsou oblíbení a dlouho trvá, než člověk pochopí, co jsou zač. A někteří to ani nepoznají a zastávají se jich "až za hrob". 73%

Ženy v běhu (2019)

Vypínačka hlavy obstojná. Komedie? Ani moc ne, to zachraňuje aspoň trochu Ondřej Vetchý. Romantika? Snad, lehce. 65%