Počátek (2010)

Podle mne jeden z nejlepších filmů roku 2010. Jsem na sebe pyšný, že jsem děj pochopil napoprvé. Hned jsem vycítil, že se jedná o kvalitní filmový počin, a tak jsem si nečetl recenzi, ani hodnocení a počkal si na vlastní dojmy. Bylo to strhující.

Účastníci zájezdu (2006)

Nechápu nízké hodnocení filmu, u něhož jsem se bavil, chápu, že fakt, že se film líbil mě sice neznamená, že by se měl líbit i ostatním, nicméně když někde ve vhodném okamžiku řeknu "Ty hnědý podšálky vracejte!" Setkám se stejnou odezvou, jako bych zase při přípitku na oslavě řekl "Maršál Malinovskij!" Je pravda, že v poslední části film trochu pokulhává, a průvodkyně "říkejte mi Pamela" byla otravná, ale to taky měla. Já se bavil.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Nejdřív mi stačilo vidět reklamy, pak polovinu jednoho dílu, a to je KONEC.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

A takhle vypadá "vrchol" českého seriálu. Copak jsme národ trotlů, že se nám líbí natahované a absolutně stupidní klišé, které staví na neustálém měnění vztahů jednotlivých postav? Za chvíli vyprší kombinace a prcat bude Hanák s Fryntou.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

A tohle je proboha co? V osmi letech jsem to nenáviděl, a to je prosím pořad pro děti.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Sportovat, jo, skákat z helikoptéry, jo, jezdit s autem ze skokánku, jo, ale jíst sračky (housenky, žížaly, býčí penis, rybí oči...) je vrcholem hnusu.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Tento pořad je svěží oddychovkou, prošpikovanou ztřeštěnými pády, náročnými překážkami, praštěnými soutěžícími, obtěžkanými vtipnými přezdívkami, a bránici beroucími hláškami moderátorů. Nic víc si ani nelze přát, vhodná náplň víkendového odpoledne na stanici Barrandov.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Koukat se na funícího a belhajícího se Kramára polovinu pořadu je opravdu zábava! Jen tak dál, Češi a Slováci, DO TOHO! Vskutku kvalitní a plnohodnotná zábava vhodná pro povaleče, sledující Novu, a kruté znásilnění původního pořadu, lituji svého času.

Happy Feet (2006)

Nevím proč (no, teda asi vím), ale mě se tenhle film líbil, tučňáci, zpívající pecky od Queenů, jeden stepující, dalších pět naprosto ztřeštěných, to vše podtrhnuté docela přijatelnými animacemi. Já se docela bavil, i když bůhvíco to nebylo. Lepší průměr...

Desperado (1995)

Výborný film plný akce, úsměvných scén, no prostě toho, co se od Roberta čeká :). Vtip Q. Taratina mě vždycky dostane do kolen :D.