Hale and Pace (1988) (seriál)

Norman Pace a Gareth Hale, dva borci, kteří dokážou zaručeně pobavit i v té nejsvízelnější situaci. :)

Občanský průkaz (2010)

Film jsem viděl dvakrát, poprvé jsem jej ohodnotil čtyřmi hvězdičkami, po druhém shlédnutí mi to však nedalo, a nezbylo mi, než dát plný počet. Drama, které nastiňuje krutost té doby, již jsem nezažil, mi ukázalo, jaké to tehdy bylo.

Příběh žraloka (2004)

A nazdar! Absolutně nesouhlasím se zdejším hodnocením. Humorný, hezký, napínavý, a celkem nápaditý animák, který si ty 4* zaslouží!

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

Skvělý seriál, na kterém jsem jako malý ujížděl. Dodnes nezapomenu, jak jsem stále dokola pouštěl videokazetu s tímto nahraným dokumentem.

Maska Junior (2005) odpad!

Co to doprdelkynafialky je??? Ani usnout jsem vzteky nemohl. Jak mohlo někoho napadnout natočit pokračování na již uzavřený film, navíc s idiotským scénářem a krajně nesympatickým nositelem masky, jehož jsem měl chuť odprásknout, a když si nandal tu masku a vyrašily mu ty oranžové vlasy, měl jsem málem infarkt. Kam se to hrabe na Jima.

Šmoulové (2011)

Ale jo, dá se to. Nejvíc zaručeně pobavil Gargamel s Azralelem, který mě bavil více, než ten kreslený. Všimli jste si té parodie na HP7? Myslím scénu, kdy Gargamel pozvedne hůlku k nebesům, a vystřelí z ní blesk. Totéž udělal Voldemort na konci první části sedmého dílu. P.S. Neile Patricku Harrisi! How I Met Your Mother ti jde líp :P. Jo a ten skotský šmoula vypadá jako Chuck Norris.

Pýcha národa (2009)

Vzhledem k tomu, že je použit v Panchantech, a má pár hezkých momentů, dávám 4*. Proboha lidi, tohle nemá být dobové, to je jako kdybyste nadávali na Inglorious Basterds, že si tam Tarantino uzpůsobuje historii k obrazu svému! Souhlas s uživatelem larelay. Ta větička tam fakt chybí.

Hostel (2005)

No, tak takhle ne, proboha, proč se do toho Tarantino nechal zatáhnout? Jen proto, že Eli Roth je jeho kamrád? Asi ano, přemluvil ho nad flaškou rumu.