Pan Nikdo (2009)

Nebýt Jareda, tak bych asi raději nehodnotila. Režisér byl na drogách a nudnější film jsem snad ještě neviděla.

Christine (1983)

Kniha díky hlavním paranormálním jevům, které ve filmu ani nebyly je naproti tomuto jednoznačně lepší. Ale musím dát 4*. 2* za děj, 1* za auto a 1* za krásné snímky samoopravy auta.

Cujo, vzteklý pes (1983)

Na tu dobu, je to opravdu velmi dobře zpracované. Děj se od knihy téměř neliší. Škoda některých scén, které do filmu nedali. A ten, kdo nečetl knížku se nemůže divit, že nejdelší část je opravdu žena s dítětem v autě terorizovaná nakaženým psem. I v knize je nejdelší část právě tato. Cujo, jako zlý pes, se povedl. "Tady je vše v pořádku."

Lidice (2011)

Jsem vážně ráda, že jsou takové filmy. Protože kdyby nebyly, tak by si za chvilku řekli, to se nikdy nestalo. Ať už byl film natočen méně či více dobře, je to nejlépe zpracované. A ten, kdo tomuto filmu dal méně než 3 hvězdy se asi ani neumí do žádného z filmů vžít. Prý ždímačka slz. Mám se snad takovýmto filmům smát? Já jsem byla dojata a chvílemi i zaskočena. Film se mi líbil moc a jsem ráda za 21. století.

Partička (2011) (pořad)

Vážně pondělí je jediný den, kde mám 2 oblíbené pořady téměř za sebou. Nejdřív v 8 Comeback a v 10 Partička. Vtipné scénky, žádné složité myšlení u téhle srandy a nenucený smích. Alespoň jediná show, kde se neřeší těhotenství, nevěry, atd, viz. Ordinace, Ulice nebo kde nemusím koukat na neustále vyprsenou bývalou Zaňákovou. Dávam 5 hvězdiček.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Nejhorší jsou na tom ty zvuky, když se například otočí.