Carrie (2013)

Stará Carrie, dobrá Carrie.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Devastování Ameriky je zpět.. ti to nestihnou ani opravit a už na ně zase útočí.

Godzilla (2014)

I když se můj hrdina zvedl z trosek a lidé ho oslavovali a půlku filmu jsem si musela domýšlet (vůbec jsem netušila, co se na obrazovce děje, když se skoro vše odehrávalo ve tmě), byl tento film velmi velmi přitažený za vlasy.

Klamy Keitha Barryho (2011) (seriál)

Velmi zajímavý dokument o ovlivňování druhých lidí. Šla bych si to klidně vyzkoušet.

Princezna a písař (2014) (TV film)

Ne zdlouhavé, místy velmi akční a zábavné.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Už od začátku seriálu je všude tma a nechápu proč si nezamykají baráky. Viděla jsem pár dílů a v každém se někdo k někomu vloupá. Nikdy se na to nepodívám v nějaké souvislosti. Radši.

Malé královny krásy (2009) (pořad)

Viděla jsem několik dílů a vždy je to to samé. Ošklivé a tlusté americké matinky si léčí své mindráky na svých dcerách, které pak nutí ze sebe dělat něco, co nejsou. Opravdu ani jednou jsem tam neviděla hezky stavěnou, nalíčenou a učesanou matku. Vždy buď byla tlustá, mastná nebo slepá. Nebo vše dohromady. Hvězdičku dávám za to, kdy se holčičky proberou a začnou se chovat přiměřeně svému věku a své maminky pěkně vytáčejí. A když jeden tatínek řekl:"Nejraději mám svou holčičku při promenádě v plavkách, když vrtí zadečkem." No na to by se měl někdo podívat.....

Jak prosté (2012) (seriál)

Z kriminálek, kterých je teď plná televize, se mi zalíbila tato. Sice lze vrahy předvídat, ale s Holmesem se to dá přežít. Navíc s ním sdílím jeho názory.

Kdo přežije - Tocantins (2009) (série)

Fandila jsem Taj. Ale i vítěz mi byl po celou sérii docela sympatický. Ostatní byla kupa lhářů.