Dr. Dolittle (1998)

Ten dabing zvířat, ty scény s psychiatrem a pokusem o důkazu mluvení se zvířaty, jsou moje oblíbené. Ale v rámci HBO v roce 2012, mě tento film začal nudit, protože toto (i Zamilovaný Profesor) se věčně protáčely i víc- krát za týden.

Fotr je lotr (2000)

Možná jeden z mých úplně prvních filmů určené dospělým, který jsem sledoval sám dobrovolně.

Četník a mimozemšťané (1979)

Jediný díl z Četníků, který jsem pochopil obsahu, a to ještě v době, kdy jsem problémy s pozorností u filmů ještě neměl tak silné (tehdy jsem pochopil film, který jsem ani neměl v úmyslu vidět, a měl to jen jako kulisu). Asi proto, že se mi strašně tehdy líbila ta syntetická hudba u scén s mimozemšťany.

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Pro mě totéž co ten první díl. Akorát proti prvnímu dílu, kde se zaměřovaly na to, jak středověcí muži se adaptují k dnešní době (spaní, jedení, koupání, řeč, ...), tak zde se řeší ještě kontroverzní společenská témata (stigmatizace nemanželských dětí, usekání rukou, mučení podezřelých), což jsem očekával.

Návštěvníci (1993)

Jeden z mála francouzských hraných komedií, které jsem viděl, pochopil obsah a líbily se mi. Dost hutný obsah, podobně jako u Fantozziho, což je u celovečerních filmů vzácné. Navíc na hrané komedie z poslední doby, vzácný groteskní obsah.

Lovecká sezóna (2006)

Právě proto, že to je průměrný 3D film, tak je mi to sympatické, protože není pompézní, namakaný, zpívající, a příliš populární.

Partička (2009) (pořad)

V letech 2011-2013 jsem se na to díval a smál se z toho (kdyby tohle dělali ve škole o přestávce, řval bych smíchy), i když jsem měl v tu dobu spát, abych šel do školy. Dnes mám problém s pozorností tohle sledovat.

Space Jam (1996)

Jako malý jsem to měl žrát, po letech jsem se koukl jenom na to, že to v té době bylo vzácné odvysílaní Looney Tunes vůbec, navíc s dabingem a obsazením typickým pro tuto sérii. Jinak nemusím kombinaci hraných postav s kreslenými, je to pro mně komerční a rušivý pro obsah.

Tři moulové (2012)

Na tohle jsem náhodou narazil a podíval se. Je to pro mně dostačující, ale jinak hrané grotesky ve stylu 30. let mě neberou.

Takešiho hrad (2002) (pořad)

Mnohem lepší, rozmanitější kola a uvolněnější bezpečnost než Drtivá porážka. Já bych do toho nešel. Navíc ty zvukové efekty z grotesek, navíc mnohdy ta elektronická hudba... Moje nejoblíbenější věci dohromady.