Chvění (1990)

NIc jsem od tohoto filmu nečekala a nakonec jsem byla příjemně překvapená, samozřejmě se film nesmí brát příliš vážně. Když to uděláte film se vám odmění, herecky i řemeslně koukatelnou podívanou. Za málo peněz hodně muziky, mrkněte ;)

Fantastická čtyřka (2015)

Promarněný potenciál, mohlo to dát mnohem víc, sázeli na ohrané téma hrdinů, které vydělává hodně a je trendy. Mohli toho však dosáhnout víc. 60% hlavně za výběr herců.

Late Phases (2014)

Dobrý film, líbil se mi, příšery nic světoborného na dnešní den, ale proč ne, o tu nešlo, příběh byl silný.

Demonic (2015)

Konec to hodně zachraňuje. Mám ráda duchařiny. Líbilo. Mohli být víc lekačky. 80%

Odebrat z přátel (2014)

Strašidelný, to horor vskutku není, žádné lekačky, žádná atmosféra, není to ani krvák - což je dobře, ty nemám moc v oblibě. Ale je to duchařina, která se k této době celkem hodí, děj poměrně odsýpá a je to koukatelné, spíš ten thriller než horor. Proto slabších 50%.

Pomáda 2 (1982)

Moje tajná guilty pleasure. Coool rider, coool rider. Jo moc se mi to líbilo.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Ach jo Marvel zbožnuji, komiksy, filmy, seriály, marvel panel na comic con :D. Ale tenhle díl, hrůza, nuda - dvě a půl hodiny dlouhá nuda. No ještě, že jsem na to nešla do kina a nevyhodila ty peníze za to. Některé repliky byly vtipné, ale akce a záporák? Nevěřila jsem tomu. No 40%

Ant-Man (2015)

Marvel! Co dodat, do pětihvězdy tomu ale něco chybí. Ale co to nevím. Bylo to vtipný, akce tam byla, skvělí herci - vlastně úžasný. Už vím 5* je ve srovnání s ostatními filmy z Marvel universe. Ale skvělá zábava doporučuji všem. Kladně hodnotím, že se objevil Falcon.

Mazaný Filip (2003)

Ve většině mi české filmy nic neříkají a parodie už vůbec ne. Ale tohle je jedním slovem dokonalost. Skvělými herci a hláškami naplněná parodie. Tolik vtipných věcí v pozadí, kterých si všimnete až na druhé či páté zhlédnutí, což nevadí, lze na to koukat stále do kola. Myslím, že zde je film divácky nedoceněn. Je to škoda, každému doporučuji se podívat. Ale chápu, tenhle humor nemusí být pro každého. Za mě 100%

Den před krizí (2011)

Poslední hodiny Lehman Brothers. Výborný film. Nejen po herecké stránce, ale i téma je zajímavé, hlavně tedy pojetí. Plnohodnotný film, který se odehrává v budově od večera do rána, zároveň, aby to diváka bavil, je hodně těžký úkol, který se v tomhle případě povedl na výbornou. Film ve mně hodně zanechal. Na hercích byly vidět emoce, zvlášť když večer šéfové a ráno zaměstnanci zjistily, že firma jde „do kopru". Herecké obsazení, lépe by to snad nešlo. Za mě 100%