Pan účetní se nevzdává (1990)

Prišlo mi to strašne rozťahané a nezáživné. Na 1 dobrú scénu pripadá 5 trápnych alebo niekoľkokrát recyklovaných z predchádzajúcich dielov.

Sharknado 2 (2014) (TV film) odpad!

Klobúk dole. V stupidite prekonáva aj jednotku a pritom stále rovnako zábavný aj keď neúmyselne. Už sa teším na trojku.

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Neskutočne lacná a otrasná kravina ale napriek tomu veľmi zábavná.

Cesta za pomstou (2014)

Lacné s otrepaným príbehom ale aspoň stavili na osobné súboje a nie na stupídne prestrelky s nekonečnými zásobníkmi ako obyčajne. Takých lepších 50%.

McBain (1991)

Akčné béčko ako vyšité.

Vládce temnot (1987)

1* za soundtrack. Film sám osebe je otrasná nuda a asi 10 krát som si musel pustiť poslednú polhodinu, kedže som pri nej 9 krát zaspal.

Collateral (2004)

Vincent (Tom Cruise) 6 rokov pôsobí ako profesionálny zabiják ale správa sa ako by to robil prvý deň. Necháva za sebou zbytočne hromadu tiel a taktiež hromady svedkov a nehá sa zabiť blbým taxikárom. Ďalší nelogicky fakt že Vincent dostane za úlohu zabiť 5 svedkov obhajoby ale ani jeden nieje v ochrane svedkov a dokonca ani nemá ochranu polície. Navyše poslednú obeť nehľadá doma ako ostatných ale v práci a to aj napriek tomu že už bolo po pol noci. Plus absolútne nezvládnutá scéna na diskotéke. Nechápem ako tento režisér dokázal natočiť kultový Heat.

Hotel Pod duhou (1981)

Chevy Chase patrí k mojim obľúbencom avšak v tomto prípadne natočil úlne nezáživnú a nudnú komédiu, teda skôr frašku. A nepomohla mu ani sexy Carrie Fisher.

Vojín Benjaminová (1980)

Prvá polovica je celkom zábavná ale ku koncu to stráca dych a začína dosť nudiť. 50%.