• Thriller

Přeživší (2021) odpad!

Hodně nízkonákladový film ,který se odehrává většinou na jedné usedlosti, jedna parta hledá dívku , ta se schová v té usedlosti, jsou tam sice známé tváře, ale hrozná debilita.

Zakázaná říše (2014)

Temná fantasy s dobrými triky.,chvílemi trošku nuda,ale na rusáky dobrý.

Marco (2021)

Oddělení Q mě  bavilo, tohle přeobsazení,no co se dá dělat, asi si na ně budeme muset zvyknout samozřejmě jsem se na to podíval i kvůli našemu Godlovi, připadalo mi to hodně utahaný až tak po 40 minutách to začalo mít trošku švih, je zajímavé vidět v dánském filmu žižkovské nákladové nádraží v Praze, tenhle díl mě nějak moc nenadchnul.

Bajka (2019)

Akční komedie která vcelku i pobavila a řežby tam byly některé slušné, takže de facto spokojenost.

Ve vatě (2021) odpad!

Tohle je brak,který radši hned zapomenu a budu dělat,že jsem to nikdy neviděl.

Pekelné bingo (2021) odpad!

Co se teďka točí za hovadiny,to snad ani není možný.

Temnota noci (2021) odpad!

Tohle už je asi fakt dno dna,ještě zamíchaný černý rasismus,no hrůza.

Nikdo nevyvázne živý (2021)

Tak tohle byla další slušná debilita,kde se vlastně skoro nic neděje a leknul bych se tak maximálně souseda u nás v baráku,co příjde ve tři ráno úplně na plech a splete si dveře do bytu.

Řeka teče rudě (2018)

Afroameričanovi....všimněte si,jak se to blbě píše....bývalému soudci,při dopravní kontrole zabijou dva bílí policajti syna.Příchází ještě s kámošem pomsta.....pokud čekáte něco strhujícího,tak toho se  určitě nedočkáte.Je to nezajímavé a skoro až nudné.

Zpráva (2020)

Téma citlivé, žánr těžký, ale fakt tohle byla utahaná nuda a veliká.