Mrs.Blue

Mrs.Blue

okres Hodonín

<< předchozí 1 2
    • 15.9.2017  00:57
    Take me out (TV pořad) (2017)

Některé české pořady mám ráda, proto nedávám odpad automaticky jako někteří zdejší uživatelé. Ale proboha tohle? To mě měl tenhle výgrc pobavit nebo spíš zbavit poslední naděje v lidstvo? Jestli to druhé, pak se to povedlo na plné čáře a Primě tleskám. Slečny v pořadu očividně nezastávají novodobý trend "natural beauty" a před pořadem si dofoukly co se dalo, v maskérně si je spletly s plátnem a tak na ně namatlaly všechno možné a před vypuštěním do televizního ústavu pro choromyslné ty panenky nechaly prolítnout ventilátorem. Ale hlavně ten obsah hlaviček, vyloženě inteligence měsíc nevyneseného odpadkového koše. Na rande si mají vybrat jednoho ze čtyř lobotomistů, jejichž ego je vyšší než deset Eiffelových věží na sobě, takže vlastně to k sobě docela jde, že ano? Nicméně doufám, že se ráno probudím a zasměji se na tom, že se mi zdál jen ku**a hodně bizarní sen.

• 27.7.2017  16:25

Jít dělat něco produktivního nebo si v televizi zapnout tenhle kvalitní, znamenitý trhák, po kterém jsem opět o pár mozkových buněk chudší? Volba byla ve vteřině jasná.

• 29.3.2016  00:30
    The Lesson (2015)

Super nápad se zbídačeným provedením. Mé hodnocení by se i tak vyšplhalo na průměr nebýt toho střihlého seksíku (kappa).

• 23.1.2016  12:25
    Martyrs (2015)

Někteří zdejší uživatelé se mi zdají poněkud dost rozmlsaní a už jen slovo "remake" si většina z nich očividně asociuje s jednoznačným odpadem/jednou hvězdičkou. Co se týče hodnocení, tak za mě hodně dobrý.

• 6.9.2015  11:22

A já tupá polobloncka si naivně myslela, že se mi posral přehrávač. Get rekt, bitch!

• 30.8.2015  16:22
    Horsehead (2014)

To vám byla zase konina.

• 22.8.2015  19:26

"Seš magor, holka. Měla by ses přestat čumět na horory, solidně ti z nich zajebává." Nope, trpím "jen" spánkovou paralýzou. "Jo tak určitě a příště přijdeš s tím, že jsi převlečený ufon a plníš na Zemi speciální misi." Ten pocit, když z vás mají prdel, ale ono je to doopravdy "real thing". Ne vážně, jsem vděčná za tenhle dokument. Zpracován byl podle mě na jedničku. Nevím, jak moc byly postavy autentické, ale obsahově se to do puntíku shoduje s mými zkušenostmi. Možná právě proto jsem u The Nightmare seděla hodinu a půl připosraná jako ještě nikdy u žádného filmu. Ono se do toho zřejmě bude těžce vžívat někomu, kdo nezažil.

• 10.6.2015  15:42

Co dělat, když film se docela líbil, ale debilita všech postav je natolik neúnosná a do nebe volající, že s hodnocením nejde jít výš. Poučení z filmu: Pokud mě začne nahánět masový vrah se sekyrkou a budu u sebe mít funkční zbraň, hlavně ji za žádnou cenu nesmím použít! Místo toho na něho budu půl hodiny vytřeštěně zírat a pak se jakože teda trochu rozběhnu, aby se neřeklo, ale pušku si držím stále v náručí a opatruji ji jako nejnovější verzi panenky od Mattela, ať já klidně chcípnu, ale jí se nic stát nesmí!

• 25.5.2015  18:49

A na tuhle !!!šílenost!!! jsem se těšila tolik let! Možná díky velkým očekáváním jsem teď malinko zklamaná. Podle mě teda úplně něco jiného než I a II. Velká škoda, že pointy filmu - stonožky, tam bylo tak málo. Ale postava "Nekompromisně budu řvát každou větu dokud si nevybliju vlastní hlasivky, nesežeru všechny klitorisy a nepraskne mi cévka" alias Bill Boss vyobrazena na jedničku. Místy jsem fakt žasla čeho je ten nutcase schopný a hlavně s jakou legendární hláškou zase vyrukuje - 'I'll make you squirt even in a coma!"

• 28.2.2015  00:12
    Žraločí masakr v Jersey Shore (TV film) (2012)

Tak si nejsem jistá, jestli bych se tomuhle výbrku měla smát nebo si od srdce poplakat.

• 9.5.2014  21:36
    Evidence (2013)

Nejdřív si všichni stěžují jak jde found footage do kopru, že je to všechno na jedno brdo apod. Pak se naskytne příležitost zhlédnout skvělý, originální kousek s opravdu nečekaným plot twistem a výborným hereckým obsazením a ejhle ono je to zase málo. Tohle mi opravdu vysává energii :-(

• 7.5.2014  00:03

V životě nepochopím, jak tohle může někdo brát s nadhledem, jako oddechovku nebo dokonce zábavnou odbočku. Ne, prostě ne. A co těmhle žraločím Asylum trhákům chybí k dokonalosti? Měli jsme tu už písečné žraloky, mecha žraloka, tuhle dvouhlavou ludru, mega i super žraloka, žraločí svištění vzduchem, takže teď už zbývá jen dinožralok vs. Chuck Norris anebo duhový žralok vs. vesmírná loď a měli bychom snad už vše.

• 5.5.2014  16:43

Už už to vypadalo, že se vyhneme zbytečným kýčům a klišé díky hlavní hrdince a oni to tak zmrší v druhé polovině. Nicméně já jsem překvapivě spokojená, film se mi jako celek líbil, takže za mě 75%.

• 3.5.2014  14:53
    Roadside Massacre (2012)

Wow, nic lepšího jsem už hodně dlouho neviděla. Vřele doporučuji všem, kdo si chce procvičit ostřejší slovník. Z hereckého výkonu naprosto vymleté transexuální blondýny a jejího/jeho přítele vidláka Ivana se budu ještě dlouho vzpamatovávat aneb horší herce už snad ani najít nejde. Korunu tomuhle skvostu nasadil Fester, který si pravděpodobně odskočil z Addamsovy rodiny zavraždit pár vyleštěných hlav.

• 3.5.2014  01:17
    Wolf Creek 2 (2013)

Naprostý nářez, který se s jedničkou snad ani nedá srovnávat. Pátá hvězda vyloženě jen za Mickův hudební koutek.

• 23.4.2014  14:33
    Antikrist (2009)

Ten pocit, když se na dotyčný film hrozně těšíte, šetříte si ho, odkládáte stále na později a ono se z toho nakonec vyklube epická tríčovina. Jó, to nasere.

• 5.3.2014  22:53
    Hlas Česko Slovenska 2 (TV pořad) (2014)

Jasně, dejte tomu všichni odpad už jen z principu, protože se asi bude jednat o jednu z dalších, trapných, bezedných, pěveckých soutěží. Jasně, dejte ho tam jen tak z prdele, protože už dopředu přece všichni víme, že to bude sračka. Opravdu intelegence letícího plexiskla. Nebýt špičkového disko káliče Davida, dám klidně plný počet hvězd, protože jsem se skvěle bavila. Tak a teď můžu slavnostně dostat nasráno do držky a poté skočit do zdi, i když jsem na to teda čuměla bez péra v ruce.

• 21.2.2014  23:00
    Let Me Help You (amatérský film) (2014)

Příště ať spolu "herci" komunikují radši pantomimou nebo morseovkou. Ano, až tak zlé to bylo. Zbytek jedna nekonečná, neoriginální, žíly trhající nuda, které ani závěr nepomohl. Jedna červená za hudbu.

• 3.2.2014  23:51

Konspirační teorie, ilumináti apod. Tohle šlo vždycky mimo mě. O to víc jsem překvapená, že film upoutal moji pozornost. Pro někoho mohlo být zpracování nudné, mě nevadilo. I přesto, že po většinu filmu se nic moc nedělo, napětí fungovalo celou dobu a atmosféra byla skvělá, obzvlášť v závěrečné pasáži. Jo a nedoporučuji osobám silně náchylným k paranoii.

• 3.2.2014  01:02

Irving (Johnny) dostane na starost doručit vnuka ke svému ne příliš spořádaně žijícímu otci. Cesta je to nevšední, humorná a divoká. Ale jo, od začátku až do konce jsem se bavila, jak už dlouho u žádné komedie ne. Tenhle primitivní, zkažený humor je přesně můj šálek kávy. Malý Billy mě sice moc nebavil, ale jeho chlípný děda to bohatě vykompenzoval. Výborným tahem bylo ukázat opravdové, spontánní reakce lidí kolem. Některé ty grimasy jsou nezapomenutelné. Soutěž krásy, tančící koule, malotlamec - jedny z nejlepších scén. Nesmírně jsem se pobavila. Taky chci mít takhle šílenýho dědu aneb někteří nedospějí ani na stará kolena.

• 2.2.2014  19:42
    Emergo (2011)

Čekala jsem, že tenhle horor nakope Paranormalu prdel a ono jaksi nic. Jedna hvězda za závěrečnou scénu, kdy se konečně začalo dít něco "pořádného", zbytek absolutně o ničem.

• 2.2.2014  14:33

Výborná, mrazivá podívaná se srdcervoucím závěrem. Realistické, syrové zobrazení jak fyzického, tak psychického utrpení a teroru otroků. Tenhle snímek nemůže nechat nikoho chladným. Film se skutečně originálním námětem, výborným hereckým obsazením, líbivým hudebním podtextem. Miluju, když film předčí moje dlouhotrvající očekávání.

• 23.1.2014  20:58
    Machři 2 (2013)

Sandlera můžu, předchozí snímek poměrně fajn, jenže tohle... Už při úvodní scéně se mi začaly protáčet panenky, ale po nástupu Taylora Lautnera a jeho partičky rozmixovaných mozků, jsem měla co dělat, abych tu rádoby vtipnou šlichtu vůbec dokoukala. Alespoň mám svůj nový osobní rekord ..více než hodina a půl neoblomného "poukr fejsu"..

• 11.1.2014  16:25
    Keith (2008)

Pochybuji, že si zamiluji nějaký film víc, než tenhle. Má v sobě něco, co mě nutí pouštět si ho stále dokola a nikdy nemít dost.

• 11.1.2014  00:43

Celé to byla jedna přefouknutá, náboženská bublina, co ne a ne prasknout. Věděla jsem do čeho jdu, ale že uslyším téměř v každé větě, jak je God skvělý, jsem fakt netušila. Sure, God incredibly loves you that's why he gave you a cancer! Nebýt toho nekonečného pánbíčkování, mohla jsem mít solidní filmový zážitek...

• 9.1.2014  20:46

Velká dávka nemilosrdného mučení a fyzického teroru. To se povedlo na jedničku, vlastně na 4,1 (*). Mimochodem, ještě nikdy mě takhle žádný film nenasral.

• 9.1.2014  20:18
    V peřině (2011)

Vážně nevidím nic úžasného na tom uširvoucím krákání Lucinky Bílé. Ne, že bych kvůli tomu podhodnocovala. S filmem to bohužel někdo jaksi taksi nedomyslel..

• 9.1.2014  19:30
    Miley Cyrus: We Can't Stop (hudební videoklip) (2013)

Po prvním zhlédnutí jsem si vyděšeně říkala: "What the fuck was that?" Teď s odstupem času si myslím, že tenhle kontroverzní výstup měl prostě definitivně pohřbít onu blonďatou dívčinu s růžovými tvářičkami... It's her mouth she can say (do) what she wants to (with her tongue)!

• 9.1.2014  18:59
    Lady Gaga - Applause (hudební videoklip) (2013)

Nikdy nezklame a za to palec (hvězdy) hore!

• 9.1.2014  00:43

Tye Sheridan - chlapec, kterého čeká velká budoucnost! Troufám si říct, že svým hereckým výkonem McConaugheyho zastínil a převálcoval. Výborné drama o překonávání nástrah naservírovaných životem samotným, o strastiplném dospívání, rodícím se přátelství mezi mladistvým chlapcem a neotesaným zločincem a v neposlední řadě o nelehkém údělu opětované i neopětované lásky.

<< předchozí 1 2