• Krátkometrážní

The Conspiracy (2012)

Konspirační teorie, ilumináti apod. Tohle šlo vždycky mimo mě. O to víc jsem překvapená, že film upoutal moji pozornost. Pro někoho mohlo být zpracování nudné, mě nevadilo. I přesto, že po většinu filmu se nic moc nedělo, napětí fungovalo celou dobu a atmosféra byla skvělá, obzvlášť v závěrečné pasáži. Jo a nedoporučuji osobám silně náchylným k paranoii.

Jackass: Děda Mizera (2013)

Irving (Johnny) dostane na starost doručit vnuka ke svému ne příliš spořádaně žijícímu otci. Cesta je to nevšední, humorná a divoká. Ale jo, od začátku až do konce jsem se bavila, jak už dlouho u žádné komedie ne. Tenhle primitivní, zkažený humor je přesně můj šálek kávy. Malý Billy mě sice moc nebavil, ale jeho chlípný děda to bohatě vykompenzoval. Výborným tahem bylo ukázat opravdové, spontánní reakce lidí kolem. Některé ty grimasy jsou nezapomenutelné. Soutěž krásy, tančící koule, malotlamec - jedny z nejlepších scén. Nesmírně jsem se pobavila. Taky chci mít takhle šílenýho dědu aneb někteří nedospějí ani na stará kolena.

Emergo (2011)

Čekala jsem, že tenhle horor nakope Paranormalu prdel a ono jaksi nic. Jedna hvězda za závěrečnou scénu, kdy se konečně začalo dít něco "pořádného", zbytek absolutně o ničem.

12 let v řetězech (2013)

Výborná, mrazivá podívaná se srdcervoucím závěrem. Realistické, syrové zobrazení jak fyzického, tak psychického utrpení a teroru otroků. Tenhle snímek nemůže nechat nikoho chladným. Film se skutečně originálním námětem, výborným hereckým obsazením, líbivým hudebním podtextem. Miluju, když film předčí moje dlouhotrvající očekávání.

Machři 2 (2013) odpad!

Sandlera můžu, předchozí snímek poměrně fajn, jenže tohle... Už při úvodní scéně se mi začaly protáčet panenky, ale po nástupu Taylora Lautnera a jeho partičky rozmixovaných mozků, jsem měla co dělat, abych tu rádoby vtipnou šlichtu vůbec dokoukala. Alespoň mám svůj nový osobní rekord ..více než hodina a půl neoblomného "poukr fejsu"..

Keith (2008)

Pochybuji, že si zamiluji nějaký film víc, než tenhle. Má v sobě něco, co mě nutí pouštět si ho stále dokola a nikdy nemít dost.

Letters to God (2010)

Celé to byla jedna přefouknutá, náboženská bublina, co ne a ne prasknout. Věděla jsem do čeho jdu, ale že uslyším téměř v každé větě, jak je God skvělý, jsem fakt netušila. Sure, God incredibly loves you that's why he gave you a cancer! Nebýt toho nekonečného pánbíčkování, mohla jsem mít solidní filmový zážitek...

Touha po pomstě (2010)

Velká dávka nemilosrdného mučení a fyzického teroru. To se povedlo na jedničku, vlastně na 4,1 (*). Mimochodem, ještě nikdy mě takhle žádný film nenasral.

V peřině (2011) odpad!

Vážně nevidím nic úžasného na tom uširvoucím krákání Lucinky Bílé. Ne, že bych kvůli tomu podhodnocovala. S filmem to bohužel někdo jaksi taksi nedomyslel..

Miley Cyrus: We Can't Stop (2013) (hudební videoklip)

Po prvním zhlédnutí jsem si vyděšeně říkala: "What the fuck was that?" Teď s odstupem času si myslím, že tenhle kontroverzní výstup měl prostě definitivně pohřbít onu blonďatou dívčinu s růžovými tvářičkami... It's her mouth she can say (do) what she wants to (with her tongue)!