• Krátkometrážní

Lady Gaga - Applause (2013) (hudební videoklip)

Nikdy nezklame a za to palec (hvězdy) hore!

Bahno z Mississippi (2012)

Tye Sheridan - chlapec, kterého čeká velká budoucnost! Troufám si říct, že svým hereckým výkonem McConaugheyho zastínil a převálcoval. Výborné drama o překonávání nástrah naservírovaných životem samotným, o strastiplném dospívání, rodícím se přátelství mezi mladistvým chlapcem a neotesaným zločincem a v neposlední řadě o nelehkém údělu opětované i neopětované lásky.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Geniální seriál! Do konce druhé série nebyl díl, u kterého bych neseděla přikovaná na prdeli se zatajeným dechem. 1.série - 95%, 2.série - 100%, 3.série mě mírně zklamala, ale to nic nemění na celkové kvalitě seriálu. Úvodní znělka jedna z mála věcí, co mi nahání husí kůži. Jessica Lange, Evan Peters, Zachary Quinto a Sarah Paulson jsou hlavními tahouny, ale celkové herecké obsazení by snad nemohlo být lepší. Jsem zvědavá, co přinese série čtvrtá, mohl by to být "zvrácený cirkus", jak se všude špitá..

Rivalové (2013)

Nejdříve jsem byla ohledně tohoto filmu docela skeptická. Všechen ten na můj vkus přehnaný povyk a chvála na každém kroku, to už tu dlouho nebylo. Ale teď! Jeden z mála filmů, kterému bych napařila hvězd klidně deset a to nejsem příznivec sportovních či akčních filmů. Dechberoucí, brilantní podívaná s ohromujícím hereckým výkonem Daniela Brühla. Dokonce nemám ani žádnou výtku na Chrise Hemswortha, kterého normálně nemusím. Opravdu působivý kousek!

Vražedný dech (2012) odpad!

Proboha proč?! Tohle je opravdu debilovina kolosálních rozměrů...

Odpojit (2012)

Film odhalující krutou realitu dnešní doby. Lepší nastínění všemožných nástrah internetu si snad ani nedovedu představit. Pokládám si otázku, jestli všechny ty sociální sítě a internet celkově spíše nebere, než-li dává... No, více takových filmů, prosím!

American Mary (2012)

Originální a šokující! Už od samého začátku jsem se do hlavní postavy neuvěřitelně vžila. Ukázkový příklad toho, jak moc může jedna tragická událost člověka změnit ve zvíře, které nemyslí na nic jiného, než jak se co nejkrutěji pomstít. A já celou dobu fandila!

Příběh o Zoufálkovi (2008) odpad!

"Příběh o Zoufálkovi je tak trochu jiný animáč." Ano to teda je. Na rozdíl od jiných "animáčů" totiž postrádá poutavost příběhu, kvalitu, propracovanost a alespoň špetku vtipu. Zoufalý pokus nevypadat zoufale...

Compulsion (2013)

Děláte si ze mě srandu? 90% kulinářská show, zbylých 10% drama/thriller a to je sakra málo!