L. A. - Přísně tajné (1997)

Skvěle natočená akce, avšak moc si z něj nepamatuji. Ale v podstatě bych se podepsal pod komentář Civala :-)

Temný rytíř (2008)

Vynikající film o Batmanovi, nikdo nečekal tak povedený druhý díl. Naprosto senzační akce a NEJLEPŠÍ herecký výkon v dějinách lidstva: Heath Ledger!!!

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Nejlepší série ze závěrečné trilogie. Film funguje výborně a dotváří závěrečnou gardu za 5*.

Město bohů (2002)

Drsný film v okolí toho nejúžasnějšího města Brazílie. Futuralistický pohled na reálný svět v Jižní Americe...

Leon (1994)

Jean Reno ve své vrcholné roli. Naprosto skvěle se k tomuto filmu hodil, ze začátku mě trošku štval, ale pak jsem ho začal mít rád a konec jsem byl velice smutný. Parádní film, který chytne za vaše city.

Podraz (1973)

Tak scénář filmu je naprosto úchvatný a ještě NIKDY v životě jsem nebyl z tak grandioźního závěru více uchvácen. Brada mi ještě visela tak 15 minut!

Sedm statečných (1960)

Chtěl bych být jednou v jejich partě. Tohle jsou prostě ostří hoši, kteří by klidně položili svůj život za to co dělají!

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Velice silný a zajímavý příběh, velký fenomén a natočen podle velkého mistra Petera Jacksona. Nádherný svět plný okouzlujících momentů a strhujícího děje s úchvatnou hudbou.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Jeden z prvních dobrodružných filmů, které ve mně zanechaly hluboké stopy fantazie a moc rád se na něj dívám znovu.