Co žere Gilberta Grapea (1993)

Budu opakovat to, co už psali jiní uživatelé...na film jsem narazila už dávno a doslova jsem zůstala fascinovaně sedět u obrazovky hlavně díky výkonu DiCapria. V té době neznámý mladý herec předvedl neskutečný koncert.....Povinně se musí podívat všichni ti, co na něj plivou kvůli nějakým Titanicům a Plážím.

V dobré společnosti (2004)

Příjemná komedie, na které oceňuju, že nekončí megalomanským šťastným koncem, kde se všichni objímají, líbají, nikdo neběží na letiště v poslední minutě, ani nekřičí v davu cizích lidí o osudu a lásce na celý život. Díky Bohu za to. A Weitzovi teda.

TOP STAR (2010) (pořad)

Zase se musím zastat...jasně, jsou to bulvární sračky, ale ten koncept je vymyšlený výborně, spousta lidí na to určitě ráda kouká. koho to baví, ať to sleduje, koho ne, ať se nedívá, těch 10 minut denně asi není těžké minout.

TOP STAR magazín (2008) (pořad)

tak a proč vlastně jsem tak přející....no asi proto, protože jsem to párkrát viděla a zjistila jsem, že tam nejsou na ty slavné postavičky hnusní, že je nepomlouvají a že nešíří takové ty negativní pomluvy typu podívejte, kolik si kdo vydělal, podívejte, v jakých vilách bydlí, případně si nevymýšlejí, že má někdo nádor na mozku nebo se rozvádí (když nerozvádí) nebo je sexuálně deviantní (když není). Toť vše, no. když občas přepínám a narazím na to, kouknu se, ono to není nijak životně důležité, to ne, ale proč se jednou za rok nepodívat na Vlastu lanýže Hájka.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

no.....což o to, občas jsou vtipné ty odpovědi.....ale ta máčka mezi tím je porod ježka. zoufalí hosté vypráví zoufalé historky, vyžilý moderátor, který je spálený ze solárka víc, než průměrná patnáctka snící o kariéře provinční modelky....brrr....dřív jsem Krampola prostě neřešila, od té doby, co se stále víc ukazuje v tv, nověji i se vskutku bizarní manželkou, jsem přesvědčená, že jde o monstrprojekt nějakého hodně dekadentního cynika.

Lady a Tramp (1955)

Jako dítě jsem tohle dostala od Ježíška na videokazetě a pořád jsem si to pouštěla s nadějí, že pejsek vyskočí z televize a budu ho mít doma....:-) No nevyskočil, ale i tak je to krásná vzpomínka na dětství.

Šéfové na zabití (2011)

Škoda, že to ke konci docela ztrácí šťávu....ale jinak super.

Není kam utéct (2011)

Ze začátku hodně dobré a díky krásným záběrům skal a horolezčení i příjemné na koukání. Ale ten konec teda docela zkažený...škoda, jako by scénarista neměl pro posledních 20 minut co vymyslet, tak to tam nastřílel hlava nehlava, scéna nescéna, co mě zrovna napadne, to tam fláknu...převeliká škoda. Ale i tak je to moc dobře koukatelné. No a mimo jiné potěší náš Karel. Že nehraje roztomilého taťku od rodiny vám asi říkat nemusím, tak si ho užijte v oblíbené poloze.

Dům snů (2011)

Velmi dobře natočeno, velmi dobře odehráno, nevím, co komu může extra vadit. Rozhodně doporučuju, pro všední večer určitě lepší pokoukání, než kdejaká ptákovina v televizi. Ohledně logiky několikrát zde spílané.....vodítka fungují velmi dobře, pointa se dá velmi dobře rozklíčovat pěkných pár chvil před filmovým rozuzlením, a to vám jistě udělá stejnou radost, jako mně. Téma filmu je možná párkrát převařené, fajn...ale které není? Prostě jde o film z určitého šuplíčku, ten film se tak chová, je tak postavený a dá vám přesně to, co se od něj očekává............Teď jsem koukla na trailer...panebože, to je žrádlo, kterej vůl to dělal? Tohle je jako referát.....rozhodně, rozhodně si to nepouštět před filmem!!

Columbo: Vražda na předpis (1968) (TV film)

První Columbo, takový precolumbo. Není zmačkaný, má učesané vlasy a docela hezký kukuč a občas klade nepříjemné otázky. Dokonce je občas i rázný a přísný. Musím říct, že je to velmi povedený film, který by obstál i bez dalších epizod. Jednoduše kvalitní detektivka.