lajka.sabaka

okres Praha
Většinou zloděj nebo feťák

homepage

• 12.3.2019  03:23

Fakt depresivní film o bezmocnosti individuálního člověka nejdřív v otroctví IS a pak v otroctví médií a mezinárodní diplomacie, který vám pořád opakujou, že to, co děláte, má smysl, ale přitom, kromě slavnýho udělování oficiálních titulů, velkolepejch zbytečnejch slyšení u prezidentů a spousty krásnejch prázdnejch slov, pro vás nejsou schopný vůbec nic udělat, film, kterej nemůže skončit dobře, protože nevypráví žádnou obvyklou pohádku o hrdinným vítězství spravedlnosti, ale reálnej příběh každýho z nás.

• 11.3.2019  02:12

• 23.2.2019  05:25

Morální ponaučení tohoto filmu zní: Vy všichni, co chodíte na koncerty přestárlejch zpěváků a kupujete jejich cédéčka, ste zrůdy, co jim nepřejou zaslouženej odpočinek!

• 3.2.2019  15:18
    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)

Včera jsem narazil na jeden boží díl, ve kterym se herci navzájem vyhecujou tak, že se to na konci zvrhne v totální anarchii a Alexandr pak marně vyhrožuje neexistující justiční stráží. Vzpomněl jsem si při něm, jak jsem kdysi s mámou koukal na Ošklivku Betty, na každodenní improvizovaný hádky a zaujatý diskuze o ničem a bylo fakt zábavný sledovat při tom jejich zaujetí a temperament a jak se tim samy bavěj. Nevěřil bych, že jsou toho schopný i Češi.

• 27.1.2019  23:05
    Nejlepší psí kadeřník (TV seriál) (2008)

Kdysi jsem viděl jenom jeden díl, s pudlíkama, ale pochopil jsem, jak geniální je to parodie, která ukazuje absurditu nejenom reality show, který se nevyskytujou mimo náš svět, ale všech obsesí, který poháněj naší civilizaci, jenom my nejsme schopný jí vidět, protože žijeme uvnitř ní.

• 29.7.2018  15:28

Vlhkej sen každýho uživatele ČSFD a vlastně každýho současnýho člověka. I když možná nemáme pro svět žádný zásadní duchovní poselství, proč taky po tisící opakovat, že se máme všichni milovat a žít v míru, ne, ale máme to, co nás dělá jedinečnýma, svý oblíbený hry, filmy a kapely, svůj jedinečnej vkus, kterej se s trochou úsilí snad jednou stane masovým náboženstvím s milióny stoupenců, co budou jeho posvátný texty umět recitovat nazpaměť.

• 14.7.2018  05:25

Film si můžete pustit zde: https://uloz.to/live/!iKTQtZSkh/hladka-kuze-i-mp4

• 9.7.2018  01:07
    The Jerry Springer Show (TV pořad) (1991)

Springer je skutečnym autentickym králem všech slizkejch samolibejch kokotů a všichni vostatní, včetně Krause, se ho jenom pokoušej nevěrohodně napodobit.

• 6.7.2018  19:47
    Kaniba (2017)

Humanistickej film o kanibalovi, jeho o dvě hvězdičky míň zvráceným bratrovi a ještě míň zvrhlý pečovatelce, ve kterým se stejně jako obraz rozostřuje rozdíl mezi roztomilou nebo neškodnou osobní úchylkou a odsouzenínutným trestným činem a zpochybňuje se obvyklý zobrazení pachatele, kterým je starej, polosenilní děda, úplně závislej na svým bratrovi, kterej ho může klidně týrat, když bude mít chuť a zároveň vlastně normální člověk, kterej má jenom vedle toho občas chuť někoho sníst. Jak mi došlo dneska ve sprše, nejzajímavější film, co jsem ve Varech viděl. #mlcenijehnatekjejenomnerealnaefektnisrackaprotosetaklibi #vsichni3sousnimanytakabypusobilihnusnealeodstupnovanetakzetanejminhnusnavypadapotomvsemkrasna #kdocetanotacivedelcohoceka https://www.youtube.com/watch?v=KW1ftTa63Iw

• 14.1.2018  21:55

Skoda, ze vynechali tu scenu, kde policajt rika morceti: "A ted si, prosim, pokuste vybavit okamzik vrazdy."

• 7.11.2017  22:11
    Baxter (1989)

Lovestory o hledání člověka, který se mi podobá. A o tom, jak to nutně skončí, když ho konečně najdeme.

• 5.9.2017  02:40

Myslite, ze do toho filmu pridaj i tu cerstvou krvacejici akci a vyjadreni k ni!!??

• 8.8.2017  00:30

Zacatek: Ty vole, co je to za sracku?? Asi 3/4 filmu: Ty vole, to je genialni film! Satira plna prazdnejch gest!! No a potom, kdyz to s ni uplne vazne zacalo jit do hajzlu, uz jsem se jenom modlil, at uz to skonci a prestane si kurvit ten do ty doby perfetne presnej film.

• 23.3.2017  02:47

V době, kdy se nám akční a komiksový filmy snažej čim dál víc vylepšit emocionální požitek dojmem, že sledujeme realitu, je jenom dobře, když dokumenty tohle naše pohodlný spoléhání zpochybňujou. Promyšlenej a podobně ambiciózní film jako Schlachthof 5.

• 3.3.2017  22:22

It is really not a silly movie. With very cute and realistic psychopath, i...i mean the actor, not the real person and with no hysterical scenes and no torture, i hate torture, cause...it is so boring!

• 26.2.2017  19:08

Jedinej pořádnej film od Tarantina! Jenom eště pořád ne dost radikální, v tom odtržení diváků od rozkoše moh bejt Stone ještě důslednější.

• 15.1.2017  02:38
    Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)

Porno? Jo! To je presne ten zpusob, jak se na Postu koukat. Jako u kazdyho porna chci usilovne verit, ze ty dve neprirozene deklamujici tricitky sou opravdu matka s dcerou a ze ten orgasmus opravdu prozivaj, jedine tak se u toho muzu udelat. Proc se jinak koukat na porno??

• 7.11.2016  17:15

Takhle měl vypadat Vlk z Wall Street!!!

• 16.4.2016  20:17

Můžeme věřit oficiální korejské propagandě? Můžeme věřit výjevům beze slov, který režisér dovysvětluje hudbou? Je to, co vidíme "za oponou hraného optimismu" ve filmu opravdu viditelné nebo je to jen náš předpřipravený názor?........ Zajímavej film!

• 11.12.2015  01:55

"Co je odvaznejsi? Sam zpochybnovat vsechno, co reknu, abych nevypadal jako fanatik nebo mluvit primo a riskovat, ze budu vypadat smesne? Odvaznejsi je pochybovat, kdyz jsou vsichni kolem fanatiky a byt fanatikem, kdyz ostatni pochybuji. Ne naopak." -Marcuse

• 8.12.2015  14:37
    Katka (2009)

Milé děti, byla jednou jedna feťačka, která vedla svůj heroickej boj s drogama.......Třeštíková by možná měla točit svý pohádky radši s loutkama, skutečný, živý lidi a jejich skutečný sny a motivace, stejně očividně není schopná přijmout, jenom jim vnucuje náš obvyklej, schematickej feťáckej příběh.

• 3.11.2015  22:01

Tohle neni dokument. Ale prirodovedny film o tlupe hlaskujicich samcu, co se navzajem predvadej kdo ma vetsi pero. A na zaver jeste neotrela zivotni moudrost: Jestli mas sen, nevahej a zacni si ho plnit, at je jakykoliv. Odpad!

• 10.10.2015  22:05
    Pasolini (2014)

Tohle je příběh váženého Piera Paola, což je takovej místní kmotr, před kterým se každý klaní až ke dveřím, takovej váženej profesor, co poučuje služebnictvo a mladý prostituty, takže se jim člověk ani nediví, když ho praštěj něčím přes hlavu........a ještě jí párkrát přejedou autem. Ne, diví se jenom tomu, proč někdo, kdo nemá s Pasolinim vůbec nic společnýho (což si uvědomujete hlavně při každý scéně z toho nikdy nerealizovanýho filmu), o něm točí film.

• 12.6.2015  22:59
    Bronson (2008)

Nejlepsi zpracovani Novyho zakona!!! Mytus o tvrdohlavym, sebedestruktivnim hrdinovi, kterej se na konci vzepre Rozumu, realite i skutecnymu Michaelu Petersonovi a nedovoli mu zproneverit se vlastni ceste.

• 7.4.2015  14:15

Fassbinder ist ein Kokott! Ma sice pravdu, ze spousta konkretnich detailu ODKAZUJE ke skutecnosti (treba Rudolf - Baader nebo diskuze o halenkach), ale stejne je jeho mytus jenom teroristickej akt, kterej chce v zajmu vlastni ideje zlikvidovat zivy, skutecny lidi. Ale historie ma nastesti mnohem vic pochopeni a misto nasich smesnejch, malejch lidskejch vlastnosti, ktery milosrdne zapomina, si navzdycky pamatuje jenom odvahu neco udelat, kterou meli jenom oni.