Démoni Krakova (2022) (seriál)

Neni to tak zlé. Nejhorší pro mě bylo dívat se na hlavní ,,hrdinku",stále jsem v ní viděla blonďatého Weasleyho. Těch 8 dílů stačilo

Maya a tři bojovníci (2021) (seriál)

Já jsem spokojená. Pěkný příběh, pěkná animace, příjemné postavy.

Úřad kouzelnických záležitostí (2018) (seriál)

Naivní. Pro menší děcka. Mám takové nevinné seriály ráda, ale tady mě odrazuje jedna z hlavních postav Imogen nebo jak se jmenuje.. Ta je fakt protivná. Uvidíme dal, zatím jsem viděla 4 dily

Nevěsta pro ducha (2020) (seriál)

Seriál je povedený. Dala sem všechny díly za sebou, nešlo přestat. Mezi hlavnima postavama to jiskri. Je příjemné, že i prostředí je jiné než sme zvyklí. Zaujalo to i manžela, což je co říct. Jsem zvědavá na pokračování. 5*

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Je to ženský román, který mě zaujal. Viděla jsem všechny díly zasebou, takže jsem u toho seděla do 2 do rána. S každým dílem jsem byla zvedavejsi jak to dopadne. Samozřejmě konec byl takový v jaký jsem doufala. Jen odhalení autorky mě překvapilo, to jsem nečekala. Pokud čekáte historicky přesný seriál, nekoukejte. Je to čirá fikce nad kterou nesmíte moc přemýšlet. Výběr hlavního hrdiny byl velice dobrý. Hlavní hrdinka mě už tak moc nezaujala. Seriál se mi velice líbil takže dám 5*

Constantine (2014) (seriál)

Seriál se mi líbil. Je to taková pohodička. Konec byl celkem překvapující a mrzí mě,že to nebude mít pokračování. Hlavní postava mi přišla jako směsice postav z různých seriálu-povaha Dean ze Supernatural lízlej Klausem z The Original,vzhled Castiel ze Supernatural atd..-všechny ty postavy mám ráda tak mám ráda takže i jeho. Jsem nenáročná takže jsem spokojená a jako oddechovku doporučuju.

Stitchers (2015) (seriál)

První díl je za mnou a neni to špatné..Na můj vkus mluvijou strašně rychle...je to takové moc rychlé..dám ještě pár dílu a uvidím co z toho bude..musím vyplnit díru po Flashovi.. :-)

Ledové království (2013)

moc to hodnotíte pohledem dospěláka!!! musíte v sobě najít to dítě které tuto pohádku bude prostě milovat a nebude řešit dějovou linku,podobnost s jinými pohádkami (které taky stejně miluje). Je to pohádka co má zaujmou děti a rodiče přimět k odpočinku. Mé vnitřní dítě plesá radostí,je nadšené a spokojené!

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

když jsem to viděla poprvé tak to bylo báječné,když jsem to zkoukla podruhé bylo to ještě lepší a odstupem času je to prostě úžasné!!! Heath je boží a jeho úsměv mě dostává do kolen...na to,že je to 15 let staré tak je to koukatelné a žádná moderní trapárna...

Vražedná čísla (2005) (seriál)

řešit případy matematickými rovnicemi je originální a zajímavé. člověk přemýšlí jestli se to všechno dá spočítat nebo ne. baví mě to a vždy se těším co přijde příště. začínám 3 sérii a jsem spokojená