Šimon a Matouš (1975)

Super zdařilá napodobenina Spencera a Hilla....Kluci to zvládli velmi dobře a jak se udává v obsahu : jednoduchá zápletka dvou smolařů,která mě osobně vždy pobaví...Hlášky,které se staly kultovní..Dobrá hudba a jak se říká : v jednoduchosti je krása,tak u této střeštěné komedie to platí dvojnásob..Hodnotím za 4****

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) odpad!

Češi se chcou vždy opičit po cizích tv stanicích..Tento stupidní pořad pro úchyly jim o5 rozhodně nepřidal,spíš naopak!! Jednoznačně neúcta k ženám a ta pipka,která se za prachy předvádí to nemá v hlavě vpořádku..Závěr=ODPAD !!

Kolotoč (1996) (pořad)

Tv pořad : Kolotoč.....definoval,bych to,jako určitou grotesku...Co se dá pochopit je,že v 96 roce nebylo zase tolik konkurujících soutěžích.Pavel Poulíček se ještě dal,,,ale Gondíci svým humorem tomuto pořadu moc nepomohli...Závěr pouze za 1 *

Cesta do zatracení (2002)

Cesta do zatracení je opravdová šupa,,,Dlouho jsem nevíděl,tak povedené krimi-drama,navíc natočené z roku 1931..Skláním se režiséru Mendesovi,výborný námět,hudba,kamera,,,skvělí hercí. Film,který má u mě plné hodnocení*****

Proroctví z temnot (2002)

Mysteriózní filmu můžu,obzvlášt,které jsou podle skutečné události,jako tento snímek..Myslím si,že skvěle zahraná role od Richarda Gera..Proroctví z temnot mělo opravdu vše co má mít,takový film : Napětí,drama i nádech do hororu,,Závěrem dávám za 4****,,

Snowboarďáci (2004)

Film mladých Teenagerů.....dobře beru,ale i tak....Ten film byl totálně o ničem,,Pubertální lyžák,mladých onanistů mě,jaksi moc nebral...Sorry hoši !!

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Já nevím....Bratříčku,kde jsi? má červené hodnocení....No asi nesdílím stejné sympatie k tomuto filmu,jako ostatní uživatelé..Čekal jsem o dost víc,,,Myslel jsem ,že když utečou tři vězni,že to bude napínavé,dobrodružné,ale ukázalo se,že to bylo slabé,jako 3x převařený Ruský čaj....Snad jen ze soucitu,že ve filmu hrál George Cloony,tak za 1*

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Koho to baví neustále se "srát" někomu do soukromí,,,,...No asi jen pořadu top Star a VIP zprávám na primě...Mahuleně Bočanové nebylo 2x příjemné,když o ní jely drby v situaci,kdy prožívala těžké období....Inu co roseješ,to sklidíš člověče,zní jedno moudré přísloví,,,,takže asi,tak..Závěrem : slaboduší lidé mohou sledovat tento trapný pořad..

O človíčkovi (1985) (seriál)

Na skvělý večerníček o Človíčkovi nedám dopustit...Takový český MacGyver,který si se vším poradil a v podstatě nezanal překážku :) závěrem za 5*****

Troja (2004)

Troju má moc rád...Brad Pitt,patří k mojim oblíbencům....bojové scény ve filmu se mi moc líbily.Výprava i hudba namíru seděla..Skvělý historický film,který pobaví...jediné co bych vytknul je,že dříve byli římané malí lidé,takže na začátku "nasypaný " obr,kterého Brad zapíchnul bylo trochu košér.. A navíc si myslím,že Brada trochu,taky "nasypali",,,no nic nevyčítám,když chce někdo dobře vypydat ve filmu,,,tak to jinak nejde :) ,,( Není první ani poslední herec) Závěr = za 4****