Letters to God (2010)

Nechutna nabozenska agitka, ktora umyselne tlaci na city, nema v sebe kuska elegancie a vydiera ako o zivot. Cudujem sa, ze to vobec islo do kin, pretoze toto je humus, ktory clovek vydava len na DVD zastrcene niekde na poslednej polici v pozicovni alebo ako uchvatny sobotny trhak na TV Doma.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Som cela polepena z toho, ake to bolo sladke a totalne zhnusena z otrasneho Bobika Patinsonika. Ak je vacsia iskra medzi Bellou a Jakeobom, tak to je uz co? Najhosie na tom je, ze lepsie to uz nebude, pretoze tvorcom je asi jedno, co natocia, pretoze im to zarobi take neskutocne prachy, aj keby tam dve hodiny bolo jedno srdiecko a v nom Bellka a Edwardik, ako na seba tuzobne pozeraju.

Hodinu nevíš... (2009)

To bolo takmer az nepozeratelne a nedopozeratelne... Hodinu a pol nevis, co si mas mysliet :) A ja som to vskutku nevedela a ani po tom nebudem patrat.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Nedopozerala, nedalo sa, ale dovolim si tvrdit, ze by to na mojom hodnoteni nic nezmenilo. Absolutne prehravajuci herci, blby pribeh ako z STV filmu z 90.tych rokov. Smola. Mozno niekedy nabuduce.

Beyond a Reasonable Doubt (2009)

Boze moj, comu sa to ten Michael v poslednej dobe upisuje? Ved tento film nie je nic viac a nic menej ako otrasny TV film, s otrasnymi hereckymi vykonmi, otrepanou zapletkou, ktoru sme videli uz stokrat a ovela lepsie natocenu a hlavne, clovek vytusil uz asi po 20tich minutach, ako to cele dopadne. Ach Michael, ako hlboko si klesol, ze si skoncil vo filme Petera Hyamsa vedla 4-totriedneho herca Jesse Metcalfa?

Čtvery Vánoce (2008)

Absolutne utrpenie. Nemam slov. Od totalneho odpadu tento film zachranilo jedine to, ze som mala energiu to dopozerat do konca.

Samec (2009)

Ja tomuto filmu hovorim "nie". Pre mna absolutne nedostacujuce v kazdom ohlade. Hodinu a pol sa pozerat na to, ako sa ludia prekurvia zivotom len preto, aby mali lahky zivot? Na to sa naozaj pozerat nemusim. A ani ten koniec, ktory mal byt uzasnym akoze ponaucenim a brutalnym zobudenim bol taky prvoplanovy, ze som ho cakala uz asi tak po desiatich minutach. Brrr...

Náhradníci (2009)

...alebo ako sa da domrvit skvely namet. Bolo to velmi, velmi zle. Prilis umele... Prilis farebne... Prilis otravne... A Bruceov, co to vlastne bolo, je rovnako zle ako to cudo, co mava na hlave Nic Cage :)

Mrazík (1964)

Odjakziva mi bola tato rozpravka protivna.