Život pod vodou (2004)

Znám spoustu filmů s bláznivým scénářem, které však nevykročí ze stínu trapnosti. Tento film je, ale zrežírován a zahrán tak dobře, že jsem se za tvůrce ani jednou nezastyděl. Je to film na který se dobře kouká a nenudí.

Třináctka (2003)

Zajímavé téma a zkratkovité zpracování. "Šup lup" film, který než začne, tak skončí.

Bez tváře (2008) (TV film)

Pěkně zahrané se zajímavými i když těžko uvěřitelnými postavami, které se snaží rozehrát trochu zmatený příběh. Ve zkratce - začátek děs běs, prostředek jakž takž a konec co to?

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Čekal jsem zábavnou, rodinnou oddychovku, dostalo se mi dávky recyklované trapnosti. Bez tučňáků bych zaplakal nad časem stráveným u sledování filmu.

Posel budoucnosti (1997)

Mám rád rozvláčnou režii a umírněný herecký projev Kevina Costnera, takže mi délka filmu nepřišla ke škodě. Příběhová linka není ničím překvapivá, ale proč by to mělo vadit, když film nenudí a poměrně dobře se na něj kouká. A kritizovaný patos? Zkuste natočit film z tak dramatické doby o muži, který změní zavedené pořádky bez patosu...

Avatar (2009)

Jen sedět a kochat se. Není to paráda?

Nový svět (2005)

Tento Film se mi vůbec nepřizpůsobil, já jsem se musel přizpůsobit jemu. Byl to trochu boj, nedal jsem svou kůži lacino. Plyne si svým vlastním tempem a na nic se neohlíží. Když se z nás stali kamarádi, byl dobrým přítelem a pověděl mi příběh, který měl duši.

Noc v Roxbury (1998)

Při sledování filmu jsem se nemohl zbavit trapnosti, kterou jsem pociťoval místo hlavních hrdinů tohoto "skvostu".

Láska rohatá (2009) (TV film)

Ničím nevynikající pohádka, která však nezklame a dokáže s výborným Jirkou Mádlem vylepšit vánoční náladu.

Syriana (2005)

Nepoutavé vyprávění o poutavém problému dnešního světa. Roztříštěný děj se stává kompaktním až se strhujícím finále filmu. Na tento film je potřeba klid a přemýšlivá mysl, za to se vám odmění vysokou dějovou hodnotou a několika brouky v hlavě.