Comeback (2008) (seriál)

První 2 série byli super a koukám na to s pulčanem stále dokola. Ostatní série byli slabší, jakoby docházeli nápady, přesto i ty slabší hlášky a gagy mě stále dokola baví.

Tele Tele (2000) (pořad)

Dělat si srandu ze sebe, ze všeho i z toho co nikdo jiný nedokáže udělat, takoví lidi si mě vždycky získají a tahle čtveřice to dokázala. I když některé scénky byli nechutné, nebo trapné, tak víc jak 90% byli trefné a vtipné.

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

´´ I to nejmenší může být pro nás důležité, proto je lepší vše chránit a nechat žít. Protože nikdo neví co a kdy pro změnu zachrání náš vlastní život. ´´ Velmi poučný a napínaví celovečerní sci-fi film.

Dítě z Marsu (2007)

Každý chceme někam patřit a o to víc se snaží Bobby Coleman jako dítě z marsu. Pěkný a dojemný celovečerní rodinný film o lásce a porozumění mezi otcem a synem. Bobby Coleman měl v tomto filmu velmi zkušený a přesvědčiví herecký výkon, nato kolik mu je let.

Gnomeo & Julie (2011)

Průměrná celovečerní pohádka, průměrně vtipná i napínavá. Pro menší diváky velmi vhodná, inspirující a naučná.

Shortbus (2006)

Zajímaví eroťák - drama na jedno podívání a k zamyšlení, ale toť vše.

Jumper (2008)

Příběh slabší, ale efekty byly dobré. Možná kdyby film byl delší a každá pasáž se trochu rozvinula, bylo by to ku prospěchu filmu. Každé místo kam skočil bylo na pár snímků. Pokud bude někdy pokračování, což by bylo ku skvělí, trochu bych to být režisérem rozjel. Víc záběrů v místech skoku a více dialogu by taky neuškodilo. Obsazení bylo dobrý.

Jsem číslo čtyři (2011)

Průměrné sci-fi ze spousty chyb. Každý z vás viděl ten závěrečný výbuch, po kterém ze stadionu nic nezbilo, a ty dveře ze kterých se jen vysklilo okno, přitom se ani nehli.

Drž hubu! (2003)

Mám rád filmy u kterých se nepřestanu smát. Gagy a hlášky co Gérard Depardieu a Jean Reno v tomto filmu předvádějí jsou k popukání.

Krvavé pobřeží (2009)

Nádhera.....bavil jsem se od začátku až dokonce. U těch strategických útoků jsem zíral jako malí kluk. Nejlepší a nejvtipnější okamžik byl, když si jeli pro šípy.