Wolverine (2013)

Celkoví pocit ze snímku mám skvělí. Akce na vagóně mě pobavila a celkoví dojem ze příběhové stránky mě opravdu překvapila. Mělo to šťávu, šmrnc, bylo to dynamický. Prostě skvělí. Dokonce bych mohl říci že mě ze všech X-menů nejvíce zaujal.

Podfukáři (2013)

Skoro celí film byl tak trochu nudný, ale s velkým A :-) . Na konci se myšlení úplně obrátí a celý film se změní na jedno velké kouzlo.

Světová válka Z (2013)

Já osobně horory nemusím, ale toto nebylo až tak děsivé, spíše mě přitahoval napínaví děj. A hlavně jsem se do toho snímku zapojoval a hned od začátku vymýšlel čím budou bojovat. Jak jsem viděl toho bezdomovce, toho vojáka a pak toho klučinu. hned mě napadla nějaká nemoc co je postihla a pak se z toho vyléčili. Ale spíš nějaká běžná ale málo rozšířená, jako jsou psiušnice, černý kašel, nebo spalničky. A to mě ještě víc napínalo co použijí proti nim. Super

Paralelní světy (2012)

Krásný romantický sci-fi, plný malebných efektů a velmi napínavého příběhu. Opět něco nového. Super.

Šmoulové 2 (2013)

O proti prvnímu dílu jsem byl více nadšený, i moje děti. Možná to bylo tým že v předchozím díle jsme byli na 3D a dvojku jsme shlídli ve 2D. na konci ten modrý ohňostroj byl krásný. I hlášky byli dobrý, hlavně Gargakoule :-)

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Černý humor skřížený s urážkami to mám rád. Z mého pohledu to má jednu vadu, a to že konec osmé řady je bez konce. Prostě skončí to v napínavé chvíli a devítka začíná úplně o něčem jiném a to s úplně jiným designem vnitřku lodi. Jinak super.

Nespoutaný Django (2012)

Nebylo to až tak zlé jak ostatní snímky Tarantina z mého pohledu. Kdyby nebylo těch rádoby humorných okamžiků, tak by s toho mohl být docela dobrý film.

Kick-Ass (2010)

Skutečně nářez od A až po Z, od Akce až po Zážitek ze skvělé akcí a humorem nadupané komedie.SUPER

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Taková směsice středověku, mytologie a westernu. Jinak zábavné s dobrou akcí i když místy trochu ujeté, hlavně ty zbraně a ten inzulín mě dostal.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Opět jako šestý smysl, nebo Pošli to dál, Haley opět zahrál neuvěřitelným srdečním a hlavně emočním výkonem. Trošičku mě to připomínalo Andrew člen naší rodiny, také se chtěl robot stát člověkem. Na konec se mu to podařilo. David na konci brečel, snad se mu to také podařilo :-)