Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Snažil jsem se, vážně jsem se snažil ..., ale už jenom samotná hudba mě ničila.

Ghostland (2018)

To byla parádní jízda! Nenudil jsem se ani chvilku. A rozhodně mi to nepřišlo zmatený nebo jako nějaká extrémní zvrhlost - jak tu někdo zmiňuje. Fakt "napínák" od začátku do konce.

Glee (2009) (seriál)

Ačkoliv nejsem zrovna fanoušek moderní hudby a už vůbec ne přezpívávání písní, v Glee mi nevadí ani jedno :-) Je to sice trošku ... minimálně metrosexuální seriál, řekněme, ale zkrátka se mi líbí a vždycky mě pozitivně nakopne. A vyhovují mi i titulky u textů písniček.

God's Not Dead (2014)

Mam filmy s nabozenskou tematikou rad, ale tady se proste moc tlaci na pilu. A taky tu na me bylo trochu moc afektovanosti v nekterejch hereckejch vykonech.

Gran Torino (2008)

Občas si připadám jako Clint Eastwood v tomto filmu. Jeho pohled na imigranty, mládež, stav společnosti ... Už to na mě zpočátku udělalo největší dojem - prostě jsem se vžil do hlavního hrdiny. Film má hloubku, má co říct. A rozhodně musím zmínit, že jsem čekal úplně jiné vyústění - což byl jistě záměr. A proto nejde jinak, než hodnotit za plný počet. Doufám, že Clint zvládne ještě spoustu takových filmů!

Grinch (2018)

Se snad ani s tim Grinchem z roku 2000 neda srovnavat!

Hancock (2008)

Tři hvězdy za hlášky a hlavně za závěr ...

Hashtag podvodnice (2022)

Myslim, že výběr tématu pro tenhle film se vydařil. Aktuální víc než dost. Ze začátku to vypadalo opravdu jen jako komedie, ale jakmile do svojí lži hlavní hrdinka zabředla, už se mi jen svíral žaludek z trapnejch situací, který ne zrovna zvládala. Měl jsem trochu problém to dokoukat, ne, že by se mi to nelíbilo. Naopak. Jen nemám rád podobný trapný situace a dalo mi to zabrat. Ale kdo má aspoň trochu rád sociální sítě a aspoň trochu žije instagramem, tomu se to bude určitě líbit 😉

Historie.cs (2008) (pořad)

Skvělá témata, výživné diskuze!

Hněv Titánů (2012)

Nic náročného, bylo to na můj vkus trošku zbrklé a zběsilé, trochu srandy, trochu přehnaného - ale celkem jsem si "pochutnal" :-)