• Krátkometrážní

Monster High: Škola duchů (2015) (TV film)

No to je trapas.... lebo tento film sa mi zo všetkých MH čo som videla páčil asi najviac. Možno aj preto, že tam bola Vandala Doubloons a Twyla. A jednoducho preto, že dostali priestor aj iné postavy a vlastne tá základná partia nebola pokope. Priznám sa, že je to vlastne primitívne ale občas som sa aj zasmiala. A vždy mám rada na MH filmoch, keď postavy majú nové účesy a handry. Tomuto filmu som vlastne tak trochu prilepšila... ale kašľať na to. Proste sa mi to páčilo aj keď to je vlastne blbina.

Scooby-Doo a bratři Boo (1987) (TV film)

Vždy keď Scoobyho partia nie je celá pohromade pôsobí to na mňa rušivo. Jednoducho mi tam ten zvyšok chýba. Tento film sa mi až tak nepáčil i keď tie staré filmy a epizódy mám najradšej, takže je to vlastne také zvláštne.. Film bol sčasti o tých Boo brothers, ktorí mi však najviac vadili.

Putování s dinosaury - Monstra pravěkých oceánů (2003) (seriál)

Zoolog Nigel Marven radšej nech robí dokumenty s opicami ako si vyberajú hmyz zo srsti. Veď celý dokument tam akurát tak ničil, nie pardon musím takto, kurvil ho. Fakt nechápem to hodnotenie. Zbožňujem dinosaurov a mám rada morské "príšery" ale tie herecké výkony a maximálne nepodstatné trápne hlášky (veď ako by podstatné mohli byť keď žiaden Megalodon, ktorý by ho ohrozoval tam nebol všakže) sa nedali vydržať. Ak som počas tých troch dielov neprevrátila tak 100x očami a nepovedala si, že bože to je kretén, tak ani raz. Ako vážne? Vás bavili tie trápne zábery ako používa dýchací prístroj (niekoľkokrát)? Keď všetci vieme ako to bolo naozaj a stačilo spomenúť raz, že v tej dobe sa tam mohlo ťažko dýchať pre človeka... Alebo tie debilné hlášky, ako "Vydesil som sa" No jasné, skoro sa až zdalo, že si sa od strachu posral Nigel, lebo okolo teba plával počítačový žralok. "Dúfam, že sme získali nejaké zábery." Ale určitéééééé.... Som schopná zlým dokumentom o dinosauroch prilepšiť, ale tomuto by som neprilepšila ani o jednu hviezdičku. Bolo to trápne, takisto aj ten s dinosaurami a Nigelom, ten som však nevidela celý a ani si ho nepozriem. Keby celý dokument je to rozprávané tak, že čo keby... ale oni nám to podávali, že áno presne takto to bolo a basta. Lebo som tam bol a naozaj som cestoval časom. Degeš.

The Raven (2010)

Bóóha to bola ale nuda.

Dinosaur 13 (2014)

Prvý dokument, ktorý ma dokázal dojať a vyslovene nasrať zároveň. Pôvodne som čakala niečo iné, lebo úprimne ani som si len nepozrela, že o čom dokument presne je. Bol proste o dinosauroch a vybavené. Bola som však prekvapená, že Dinosaur 13 je tak trochu o niečom inom. Sklamalo ma, že celá táto kauza sa neskončila tak ako sa mala skončiť. Naozaj ma to vytočilo a pri odoberaní Sue FBI som mala naozaj slzy na krajíčku. Musela to byť strašné, že môžete iba potichu sledovať ako niečo tak významné v paleontológii odvážajú nejakí idioti v uniformách, kvôli dákemu hajzlovi, ktorí nemal štipku slušnosti a niekoho obvinil, že nič nekúpil, pritom kúpil. Kreténi. Aspoň, že Sue neskončila v súkromnej zbierke.

O psu Dobrákovi (1981)

Myšlienku to má samozrejme peknú.... len ten štýl ako boli nakreslení (hlavne ten vlk) sa mi nepáčil.

Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006)

Tak, konečne som sa dopracovala k tomuto filmu. Ja osobne by som prijala asi viac tých narážiek a poznámok čo a ako treba ak chcete byť správny sériový vrah. Rozhodne ma pobavilo to ako Leslie vysvetľoval, prečo musí byť v kondícii. Vlastne keď si to tak vezmem bolo to určite originálne a zaujímavé. Najmä poučné!

Obchod pro sebevrahy (2012)

Nemám rada francúzštinu a nemám rada ani muzikály. Napriek tomu ma tento film naozaj lákal a možno nebol práve najdokonalejší a pesničky ma moc nebavili ale Alan bol proste tá najúžasnejšia postava. Ten svoj optimizmus prenášal aj na mňa a to ako sa usmieval bolo veľmi zlaté. Pochmúrna animácia sa mne osobne veľmi páčila a bol to naozaj zaujímavý nápad spraviť niečo iné. Ja osobne chválim. Dávam také slabšie 4*.

Svět draků (2004) (TV film)

Zbožňujem drakov ale tento dokument ma teda moc nepresvedčil, pretože tí herci boli v prvom rade maximálne nepresvedčiví. Počas toho skúmania ma to nebavilo, naopak keď tam boli scény s drakmi a boli tam popisované tie scény ako keby naozaj existovali a bla bla tak to naopak bolo super. Úprimne, prilepšujem tomu kvôli drakom ale inak to ako dokument stálo za nič. Ale kiežby to bola pravda.

Kurošicudži: Book of Murder (2014)

Kuroshitsuji mám naozaj rada ale Book of murder bola v mojom prípade strata času. Takmer dve hodiny nudy a samozrejme len blbec by si myslel, že zomrel naozaj. Tento špeciál sa podľa môjho názoru ani zdaľeka nepribližuje kvalitám prvej série.