Daewiik

okres Zlín

LinkedIn: Daewiik

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 6.8.2018  00:11

Jsem v rozpacích, jelikož jsem od tohoto filmu čekala kravinu a po jeho shlédnutí si začínám uvědomovat stále víc a víc much, ale během sledování jsem se, musím přiznat, opravdu dobře bavila. Navíc příroda, interiéry i celkově kamera tvořili fakt hezkou podívanou. Možná tomu pomohla i ta atmosféra letního kina....

• 1.4.2018  21:47

Netřeba říkat více, než poslední slova The Rocka při závěrečné akční scéně: "Já jsem oceán, ty blbá krávo."

• 20.2.2018  20:30

Skvěle jsem se u toho pobavila! .....Ačkoliv to nejspíše nebyl záměr autorů........

• 30.1.2018  22:37

Neuvěřitelně dlouhé a stále se opakující záběry na smějící se lidi u stolu nám jako měly ukázat štěstí, nebo se jim jen nechtěl vymýšlet scénář....? Nejlepší na filmu je úchvatný interiér domu a zahrada hlavní hrdinky. A na Reese se koneckonců taky dívalo dobře, což se ovšem nedalo říci o jejím mladém milenci.

• 30.1.2018  20:12

Nezaujala mne jak zápletka, tak ani potencinální humor. Nejvtipnější scény s Harley nám byly prozrazeny již v trailerech a dalších se ani nedočkáme. Jednu hvězdu za Harley, jelikož je přece jen originální postavou a druhou za Willa Smitha. Jared Leto jako Joker taky celkem zklamal a ani mne nepotěšila podivně se vlnící čarodějnice Cara.

• 17.1.2018  12:49
    Pokoj (2003)

Nepovažovala jsem se za milovníka nepovedených snímků, ale nyní už jím stoprocentně jsem. Jednak jsem si uvědomila, jak málo si vážím dobrých filmů, ale také jak si lze velice špatný film skvěle užít! Trošku mne mrzí, že to snad Tommy Wiseau myslel opravdu vážně. (Aneb když jsou zajímavosti o filmu zajímavější, než celý děj..)

• 7.12.2017  13:18

Nejhorší film na toto téma, co jsem zatím viděla.

• 9.11.2017  21:25

K tomuhle filmu jsem se dostala pouze a jen díky čsfd projekci v Brně. Vůbec jsem nové francouzské komedii nevěřila, a stejné pocity jsem měla i na začátku filmu. Ale postupně šílená gradace humoru mne mile překvapila a film jsem si užila! Takže velké díky!

• 8.6.2017  18:01
    Single Man (2009)

Smutné a depresivní, ale krásné. Z jediné veselejší části s Julianne Moore: "Mám dobrou náladu, už jsem učinila dvě novoroční předsevzetí. To první je, že už ani slovo o mých exmanželech a dětech, kterým jsem volná... A to druhé?.... Druhé co? Aha, předsevzetí...budu víc kouřit a pít a na vše kašlat."

• 8.6.2017  14:32

Byla chyba, že jsem jako první viděla Annu Kareninu (2012) z Keirou Knightley, protože mě toto už nemělo čím ohromit. Nejvíc mne zaujaly asi poslední 4 minuty z celého filmu. Což z celkových 145 je víc než málo. Ale Taťjana Samojlova se snažila, to zas jo.

• 3.6.2017  23:13
    Strážce duší (TV seriál) (2003)

Jako malá jsem to hltala a dost jsem se u toho bála, nicméně svým zmoudřením a zkušenostmi s obrovským množstvím mystery filmů a seriálů už je to jen slabý odvárek. Každopádně na Čechy dobrý!

• 15.5.2017  10:03

Na svou dobu skvělé. Navíc miluju upíry a tohle je jejich pravý počátek.

• 6.5.2017  21:59
    Jonesovi (2009)

Třetí hvězda protože miluju Maldra.

• 23.4.2017  11:48
    Angel (TV seriál) (1999)

Spojení nejzajímavější postavy s tou nejnesympatičtější z Buffy, přemožitelky upírů. Cordelie je zkrátka otravná a nudná, ovšem tak působí jen během první řady, poté už v ní možná nějaké ty sympatické stránky najdete. Seriál o Buffy mne pohltil, tak jsem se pustila do Angela se stejnou vervou. Líbí se mi, že děj probíhá paralelně s životem Buffy a že se semtam i objeví na scéně. Nicméně ten spád a vtip tomu již chybí. Jakoby všechny své nejlepší nápady využili pro Buffy a Angela splácali jen se zbytků. Ovšem vydržíte-li nudnější první sérii, bude to stále lepší a lepší!

• 14.4.2017  16:17

Třetí hvězda za Audrey Tautou, ikdyž vypadala jako "buzík v županu", líbila se mi. I ta francouzská realističnost a pití vína v každém záběru.

• 28.3.2017  00:59
    Persepolis (2007)

Skvělé zpracování smutné reality. Komiks rozhodně stojí za přečtení pro ty, kdo se chtějí dozvědět více detailů. Film dokonale vystihl míru nadsázky, snad ještě mu i špetku vtipu přidal.

• 28.3.2017  00:50
    Akta X (TV seriál) (1993)

The truth is out there.

• 28.3.2017  00:47
    Samsara (2011)

Šílené. Ohromující. Zdrcující.

• 27.3.2017  09:48
    Akta X - Led (S01E08) (epizoda) (1993)

Kdo zná Věc z roku 1982 nemusí přemýšlet, kde asi vzala Akta X námět. Stejně jsem z toho měla zase husí kůži.... Mrazivý příběh.

• 9.3.2017  09:47

Jediný díl od začátku seriálu, kde jsem uhodla všechny fakta a fikce. Jůhů

• 9.3.2017  09:44
    Mumie (1932)

Mumie jako příběh je skvělý, děsivý, mystický, ovšem jsem ovlivněna různými novými zpracováními, čili tohle už mě ani nepřekvapilo, ani moc nezaujalo. Avšak na svou dobu jo, proč ne. A také se musím přidat ke chvále Borise Karloffa, jeho pohled byl vražedný!

• 28.2.2017  16:41

Češi jsou prostě tragédi.

• 17.2.2017  11:22
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Buffy, chytrá vtipná skvělá, ovšem k blížícímu se konci protivnější a panovačnější. Poslední řada děs. Nevím zdali to bylo tím, že jsem 7 řad shlédla ve velmi krátkém časovém intervalu, takže jsem byla už přeBuffyovaná, ale na nervy mi začali lézt všechny postavy, nejvíce pak Dawn, Anya a Faith jsem nesnesla ani na pohled a v posledních řadách i nepochopitelné chování Gilese a Xandera. Nemohu však jen kritizovat, první řady mne zcela pohltily a neustále překvapovaly nápady, zápletkami a humorem. Možná ke zhoršení došlo při přechodu na vysokou školu, ovšem totálně jiný rozměr byl okultismus Willow! Velké plus pro její přechod ze stínu Buffy do role cílevědomé čarující lesby. Ona pro mě byla hlavní postavou.

• 20.12.2016  15:21

wtf

• 20.12.2016  12:42

Roberta Patyzóna nemám ráda, ale charakter jeho postavy se mi moc líbil a při přivřených očích byl i sympatický. Super psychologický příběh o lásce a rodině a zkrátka o životě, co může milého a spíš nemilého přinést. Velké plus i za konec. Nepůsobilo to kýčovitě nebo přehnaně, naopak velmi překvapivě a odpovídajíce příběhu.

• 15.12.2016  10:15
    Nebe (2002)

Silný konec teda, velmi mne to překvapilo. A spojení jazyků skvělé, doporučuji v originále!

• 16.11.2016  12:21

Není to čistých 100%, poněvadž Rosemary působila mírně připitoměle, a s tím českým dabingem ještě i infantilně a přitom z knihy jsem si ji představovala sebevědomě a inteligentně. Mia Farrow mi začala být sympastická, až při "blouznění" a při konečné scéně, kdy spatřila své dítě, to pro ni bylo jako stvořené!

• 15.11.2016  11:39

"Jim Morrison, rockenrolový básník... nebezpečný a inteligentní." Skvěle ztvárněný dokument, který pohlíží na Morrisna nejen jako na opilého rebela, ale jako na básníka a umělce, čímž on také byl. Ukazuje nám stránky silné i ty špatné nejen jeho, ale celé skupiny The Doors. Skvěle protkané vyprávění s hudbou a audiovizuální umělecké nahrávky.

• 1.11.2016  21:58
    LSD made in ČSSR (TV film) (2015)

Promítání tohoto dokumentu, kterého jsem se zúčastnila v Brně, bylo doprovázeno i diskuzí právě s Jiřinou Šiklovou, která mne nadchla a diskuze velmi umocnila zážitek z dokumentu. Mně vyhovovalo zpracování i rozhovory i psychedelické vize.

• 11.10.2016  12:06

DiCaprio si oskara určtě zasloužil, i to prostředí Jižní Dakoty, krásná příroda, lesy, zima....to diváku bralo dech. Ovšem stejně jsem něco postrádala, sama nevím bylo-li to scénářem, nebo ostatními postavami (dějem určitě ne, příběh se mi dost líbil), ale nějak mne neláká pustit si film znova.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16