Ashby (2015)

Nudná komedie, špatný scénář, typická americká středoškolská šikana a americký fotbal. A Emma Roberts to zachraňovala jen když neotevřela pusu.

Diplomová práce (1996)

Pecka! Naprosto nic jsem od toho nečekala a děj mne totáně pohltil. Napětí od začátku dokonce, vtipné scény, hororové záběry, a krásná hlavní hrdinka, co víc si sakra přát!

Svět podle Garpa (1982)

Kdo četl knihu a chce si zachovat dobrý zážitek, tenhle film by si pouštět neměl.

Psycho (1960)

Psycho obhajuje svou slávu i v této době moderních hororů a je to snímek, který vždy vyvolá napětí i strach jen z pouhého domu. Když jsem to viděla poprvé, zůstal mi rozum stát a jednou to zkrátka vidět nestačí. Proslulý skvost celé hororové kinematografie.

Carol (2015)

Na všechno jsem jim skočila. Ony ty dvě krásné ženy a vynikající herečky zkrátka stačily ke skvělé podívané. Uchvacující a pochmurná atmosféra, jedna krásnější než druhá, proč ne!

Honey (2003) odpad!

Jessica Alba může vrtět zadkem jak chce, ale nestačí to.

Andělé a démoni (2009)

Kdybych nečetla knihu, možná by se mi to líbilo víc. Tom Hanks do hlavní role mi nepřijde jako nejšťastnější volba, každopádně jako filmové zpracování knižní předlohy je povedené.

Černobílý svět (2011)

Černobílý svět popisuje život bohatých slečinek žijících v Mississippi v nejlepší době a dobromyslných "barevných" žen, kterým nezbývá než pro ně pracovat jako služky. Najednou se zjeví mladá spisovatelka s velkými ambicemi a odmítá všechen rasismus. Film je naplněn hromadou jedinečných hereček a velmi povedeného scénáře. Černobílý svět je směsicí všeho dobrého i zlého, ale na to že je označen za drama, se slušně pobavíte. :-) A ještě si neodpustím pochvalu kostýmům a povedené hry s barvami, která koresponduje s názvem filmu.

Útěk do divočiny (2007)

Hodně působivý film s úplně novým pohledem na svět a na život. Po shlédnutí máte prostě nutkání zamyslet se nad tím vším. Neskutečné pomyšlení, že tohle opravdu někdo prožil.