Kick the Meat Habit (2012)

Žiaden normálne zmýšľajúci človek nemôže týmto obrázkom oponovať. Surová realita pred ktorou si mnoho ľudí zakrýva oči. (vďaka za tip whack!)

Hokejové znovuzrodenie (2012) (TV film)

Kto by sa na tieto obrázky nechcel pozerať dokola? Tie časy minulé sú už za nami, no verím že sa ešte dožijem niečoho podobného. Dokument vcelku slušný aj čo sa týka informácii, aj celkového vizuálu, komentáre nie sú hlúpe a to je podstatné. Piata hviezda je čisto subjektívna.

Plán útěku (2013)

Týmto filmom jednoznačne Sylvestrík a Schwarzík dokázali, že ešte nie sú ani náhodou za zenitom. Film zľahka predvídateľný, no scenár zaujímavý a natočené to bolo naozaj pôsobivo. Tak dobre som sa už dlhšiu dobu pri akčnom filme nebavil.

Pod kupolí (2013) (seriál)

║1. séria - 5. časť║ 70%

iZombie (2015) (seriál)

║1. séria - 2. časť║ 80%

Kidulthood (2006)

V prvom rade si neviem spojiť realitu s týmto filmom. V tom druhom, podstatnejšom, to nebolo až tak nudné, nezaujímave. Cez to to ale bolo miestami veľmi, veľmi stupidné a sám neviem prečo sa moje hodnotenie vyšplhalo až na tretie poschodie.

Prokletý klaun (2014)

Nie vždy je klaun v horore symbolom úspechu a strachu, nie vždy sú snaha o dobrý horor či drámu či pokus vyvolať pocit napätia a strachu ľuďom skutočne docenené. Obzvlášť keď sa jedná o starodávne postupy, ktoré ste už videli. Ten, kto ich znova vyskúša, stane sa "bábkou" v rukách krutého uživateľa, ktorý neustále pociťuje hlad po tvrdom hodnotení. Podobný osud postihne aj pomerne neznámeho režiséra Johna Wattsa, ktorý nám naservíroval stokrát večeranú kašu bez mäsa, po ktorej síce nerozhadzujeme taniere vôkol seba od zlosti, no prídavok nechceme.

Hodinový manžel (2014)

Čo sa týka českej alebo slovenskej kinematografie, som vždy skeptický. Sledovanie tohto filmu, bolo viac menej povinné a nebolo cesty späť. V konečnom dôsledku to nebolo tak zlé, ako som si predstavoval. Nemám tomu príliš čo vytknúť, ale ani príliš niečo vyzdvihnúť. Tiahlo sa to v jednej rovine po celú stopáž. ║Cinemax Košice║

The Den (2013)

Po hlbšej úvahe som hodnotenie o niečo znížil. The Den je práve ten film, pri ktorom nehľadajte neznesiteľnú hororovú atmosféru, ani všemožné ľakačky. Aj keď sa tvorcovia sem-tam o niečo podobné pokúsili, väčšinou (90%) to nestálo za nič. Hlavným plusom tohto snímku je jeho plytší. ale zato zaujímavejší dej a pohľadná hlavná "hrdinka". Po celú stopaž je to ľahko predvídateľná záležitosť, no keď ste si ju zapli bez prehnaných nárokov, pobaví.