Forrest Gump (1994)

Na mňa to nezapôsobilo až tak ako na väčšinu uživateľov. Zo začiatku ma to bavilo, postupne som váhal medzi plným počtom a štyroma hviezdami avšak nakoniec to bolo horšie ako som očákaval. Príliš fantazijné a rozprávkové a Hanks ma strašne otravoval. 6/10

Země mrtvých (2005)

Jeden z najslabších zombie filmov aké som videl. Nudné, tiahlo sa to. 4/10

Dům veselých duchů (1988)

Keď to bolo to najlepšie čo som za poslednú dobu videl, tak nevidím dôvod prečo by som tomu nemohol dať plný počet. Výborný Steve Guttenberg a krásna Daryl Hannahová z tohto filmu spravili vizuálne dokonalé dielo. Príbehovo to taktiež nezaostávalo a ten zub času sa na tom nepodpísal. 9/10

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Škoda že si to neudržalo tempo zo začiatku filmu a nebyť trocha nudnejšieho konca malo to aj na štyri hviezdy. Dvojica hlavných hrdinov bola zábavná, spôsob nehôd taktiež. Niekoľkokrát som sa z chuti zasmial a pri tej stopáži to bol slušný film. 6/10

Deň a noc (2013) (seriál) odpad!

Ani nechcem vedieť koľko mozgových buniek zničila tá polhodina sledovania tohto pokusu o seriál. Totálne amatérske, od seriálu to malo ďaleko. 0/10 /1. diel/

Rebelka (2012)

Zo začiatku na mňa vyskočila krásna Pixar animácia, ktorou ma prekvapili a pripravili si pre nás skvelý vizuálny zážitok. S príbehom to bolo horšie. Nikdy nedávajte svojej dcére na narodeniny luk pretože sa z nej stane rebelka a z vás neskôr medveď. Príbeh ma nezaujal, malo to pár vyslovene dobrých scénok, ale na lepšie hodnotenie to nestačí. 6/10

Terra Nova (2011) (seriál)

Pilot nám ukázal možnosť toho že to bude dobrý seriál, následne však druhý diel ukázal skoro opak. Mierne rozpaky, nudiť to nenudilo ale ani si to neudržalo tú laťku z prvého dielu. Uvidíme ako to bude pokračovať. Tretí diel nám ukázal smer ktorý sa mi ale vôbec nepáči. Mohlo to ostať viac pri dráme ako to ťahať k akčnému sci-fi. Diel so stratou pamäte troška pridal na plyne a znova v mojich očiach tento seriál mierne stúpa. 5/10 /4. diel/

Já a moje příšera (2007) odpad!

S prehľadom najhorší film za posledné obdobie ktorý som videl. Úplne nezvládnutý film, scenár priam na väzenie, herci vrcholne nesympatický, "príšera" rovnako, a dabing je už dlhoročne u slovenských producentov kameň úrazu. Skoro dvojhodinová vrcholne nesympatická hlúposť. 0/10

Nezvaná (2009)

Jeden z najmenej strašidelnejších hororov poslednej doby. Nezľakol som sa ani raz. Príbeh a zápletka ako z filmov 23, Dream house atp. Krásna Emily Browning (nechce sa mi veriť že v dobe natáčania mala už 21 rokov), celkom dobre spracovaný scenár a máme z toho solídny thriller (nie horor!). 6/10

Krvavý potok (2009)

Čakal som kým sa to rozbehne, deväťdesiat minút. Bolo to smiešne, so slabým scenárom, bez ľakačiek. K tomuto sa príliš kategória horor nehodí. Purcella by som si tam ani nevšimol, bol tak isto priemerný ako všetci ostatní v tom filme. 4/10