Hrůzná minulost (2012)

Dlho sa to rozbiehalo, vôbec to nebolo plynulé a to je pri horore veľké mínus. Nezaujímavé postavy, dej a prevedenia ma viedli k rozmýšľaniu nad tým, prečo asi moji obľúbení uživatelia hodnotia tento počin tak kladne. Finále typu ty máš pištoľ, ja mám obraz alebo ty máš nôž a ja mám vešiak bolo viac ako úsmevné a vo finálnom efekte ako horor za 1* a ako film na odreagovanie za tú druhú. 4/10

Beznaděj (2006) (TV film)

Pekné spracovanie dobrej knihy. Neznámy herci, pre mňa pomerne neznámy režísér, ale tak či tak nám ponúkli dobrú adaptáciu príbehu Stephena Kinga v ktorej mi akosi vadilo len to, že sa nám to ku koncu zvrhlo k okultizmu. 5/10

Kontraband (1998)

Bezduchá akcia v ktorej všetci hrali na rovnakej úrovni ale nie je to pochvala. Príbeh bol slabý, akcia miestami v poriadku a Hongkongské ulice také primerané. Dosť mi to pripomínalo Jackieho filmy. 4/10

Orphan (2009)

Film ktorý zaujme jedine ak ste si práve adoptovali milo vyzerajúcu tridsiatničku a bojíte sa o jej ďalší duševný vývoj a fungovanie v rodine. Ako horor efekt nulový, ľakačky žiadne, keď som ich už čakal tak neboli. Atmosféra drámy a retardované správanie sa hlavných postáv z tohto filmu spravili obyčajný kúsok pre televíznu scénu. 2/10

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Pre mňa je tento film niečím výnimočným. Prvýkrát som ho videl asi pred troma rokmi a čím ďalej tým ho mám radšej. Nie kvôli tomu že je svojim spôsobom tak jednoduchý, ani tým klišé scenárom či Sandlerom v hlavnej úlohe. Je to ľahko pochopiteľný, skvelo prevedený fantasy príbeh ktorý ma zaujal asi najviac zo všetkých Sandlerových filmov. 9/10

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Pilot predstavuje radu otázok, na ktoré snáď čím skôr spoznám odpoveď. Atmosféru to má typicky seriálovú, o horore zatiaľ rozprávať nemôžem. Druhý diel pomerne slabší od prvého ale následne tretí bol znova na plný počet. Konečne som dostal tie dlho očakávané zvraty v deji, napätie a niečo čo ma pri tom dieli bude držať. 5.diel

Mama (2013)

Tak takúto mamu by som mať nechcel. Zvukovo dobré, ladilo to s prostredím a od začiatku nám to dalo najavo že to nebude prechádzka ružovým sadom. Trocha škoda toho polovičného happyendu a toho že to tak rýchlo zbehlo, mohli nám ponúknuť viac akcie. 8/10 ║Videné v kine║

Spiknutí: Echelon (2009)

V Amerike v ktorej hovno ktoré vyseriete majú už pred dopadom do záchodovej misy nasnímané zo všetkých strán sa môže stať ozaj všeličo. No povedzme si na rovinu, nechali by ste si riadiť život smskami? Béčkové prevedenie vcelku dobrého príbehu. Priemerný televízny film. 5/10

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Neviem prečo sa Burton pozerá na svet tak čiernobielo ale v prevedení nápadov na filmové plátno je majster oboru. V tomto filme dostali zabrať aj oči aj uši, animácia miestami skvelá, miestami slabšia (hlavne postavy). Cintorín s hlavnou bránou ako vstup do Osvienčimu na mňa nezabral a celkovo sa u mňa znovu potvrdilo to, že keď čakám od filmu príliš, zostávam sklamaný. 6/10

Going Green (2010)

"Seriem nato, budem stromom." Povedal si semafor ktorý zistil čo je láska. 4/10