Babadook (2014)

Nezaujimavy, nestrasidelny, ubohy horor v ktorom vo mne vyvolaval strach iba maly osemrocny chlapec. Pouzite efekty ktore pripominaju ciernobiely film zo sestdesiatych rokov.

Rohy (2013)

film so zaujimavym napadom, ktory ma zaujal od zaciatku avsak herecky vykon Daniela Radcliffa opat sklamal aj ked si neviem predstavit kto iny by sa hodil do tejto role. Koniec bol pre mna prehnany a nehodil sa tam.

Vlčí hory (2013)

Veľký obdiv za trpezlivosť tvorcov dokumentu, ale prišlo mi to ako komentovanie putovania človeka čakajúceho na vytúžene stretnutie s vlkom. Ocenila by som keby komentar bol venovany prirode a zvieratam aby sa divak aj nieco naucil a dozvedel. Pekne zabery, krasna priroda, slovenska tvorba - 4*.

Železná srdce (2014)

typicka "Ayerovka" s do bodky vychytanou atmosferou pri ktorej som mala pocit ze s nimi sedim v tanku. Opat vyborny Pitt ku ktoremu sa pridava aj Shia Labeouf. Hodnotim na 4* pretoze dej bol pre mna prilis jednoduchy.

Láska nebeská (2003)

Pre mna to bol dalsi priemerny film ktory sa dal pozriet az do konca ale nie som z neho obzvlast nadsena. Soundtrack brutalny preto davam 3*.