• Krátkometrážní

Hon na Hitlera (2015) (seriál)

Myslím si, že zdejší nízké hodnocení pramení převážně z neochoty nechat si změnit názor, nebo akceptovat fakt, že ne všechno, co se učíme o historii, nemusí být pravda. Dle mého názoru seriál prezentuje hned několik rozumných teorií o tom, jak se Hitler mohl dostat z Německa až do Jižní Ameriky. Všechny tyto teorie jsou podložené odtajněnými dokumenty FBI, díky nimž celý seriál vznikl, ale i dnes už ověřenými fakty jako např. - Vatikán pomáhající nacistům po druhé světové válce utéct z Evropy nebo město Colonia Dignidad v Chile, které vedl bývalý nacista. Samozřejmě, show má i své mouchy jako např. nenucená dramatizace v každé scéně, předčasné skákání do závěrů nebo v třetí sérii už trochu opakování informací a točení se v kruzích. Přesto si myslím, že seriál stojí za zhlédnutí - pokud do něj půjdete s otevřenou myslí.

Legenda (1985)

Unikátní estetika v paláci pána temnoty pro mě vyzvedává film do nadprůměru.

Reacher - Troška (2022) (epizoda)

Zbytečný výlev Roscoe na začátku epizody který ji měl asi ukázat jako silnou postavu, ale spíš ji vypadala jako vyšinutá. Další zbytečná scéna byla s Finlayem na baru... Ale scéna na konci epizodu aspoň trochu zachránila.

Reacher - Vítejte v Margrave (2022) (epizoda)

Až na předstírání, že herec, co má 188cm o 10cm víc a otravné simpování postavy Willy Fitzgerald od prvního momentu kdy uviděla Reachera, solidní první epizoda.

Cyberpunk: Edgerunners - Nezklamu tě (2022) (epizoda)

V prvním díle se nestalo nic moc co by stálo za řeč, uvidíme jak dobře na něj dokážou následující epizody navázat a jak se příběh rozvětví.