Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 8 bodů
blitzein373
Jan Binar
Opava, Moravskoslezský kraj, Česko
Spisovatel, překladatel
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Animovaný
Akční
Komedie
Horor
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Japonsko
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Dark
(2017)
Dva světy
(2017)
Lucifer
(2016)
Vikingové
(2013)
Banda
(2019)
Perníkový táta
(2008)
Odloučení
(2022)
Banshee
(2013)
Šógun
(2024)
Rodina Sopránů
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(12)
LotR19
Alenes
Ekkan
pago
Avari.73
Marces
bujnmi
LadyD
Lavess
jaraflidr
DMTian
posukman1
Časové pásmo bylo změněno