• Pohádka

Poutníci (1995) (TV film)

Jsem velmi příjemně potěšená. Tohle byla moc pěkná a příjemná pohádka. Víc k tomu vlastně ani není potřeba dodat :o)

Princezna Ano (2009) (TV film) odpad!

Herci příšerní, kostýmy příšerný a příběh jakž takž ...

O uloupené divožence (2007) (TV film)

Vážně moc příjemná pěkná pohádka. Jen mě opravdu mrzí ten konec. Na můj vkus tam chybí ještě usmíření se s rodinou, je to přeci pohádka :)

Tři srdce (2007) (TV film)

A tak úplně nevím, jestli souboj s králem na vozíku, je zrovinka šťastnou pohádkovou volbou...a král, co si maluje oči asi taky není úplné terno.

Vohnice a Kiliján (2001) (TV film)

Tak tahle pohádka mě vážně překvapila, moc se povedla a vážně se mi líbila :)

Jak si zasloužit princeznu (1994)

Nejkrásnější pohádková píseň jakou znám .... tuhle pohádku mám velmi ráda už od malinka :)

Spring Breakers (2012)

No do háje, o čem to, sakra, bylo?! Naprostá kravina, to jsem fakt nečekala, že to bude až tak hrozné. Inu, jedna hvězda za zpracování, to se povedlo.

Poutník - nejlepší příběh Paula Coelha (2014)

Četla jsem Mágův deník, četla jsem i Alchymistu i spousty a spousty dalších jeho knih. Alchymista se pro mě stal něčím jako osobní Biblí. A i přesto musím říct, že tehle film je vážně celý špatně, dle mého názoru. Šlo by to natočit mnohem, ale mnohem lépe. Věčné střihy skákající z jedněch let do druhých jsou velmi rušivé a zcela zbytečné. Neztrácela jsem se v ději, to ne, ale zkrátka bylo to zbytečné a nenechá to diváka se vžít do jeho přítomné situace a unášet se dějem. Neskutečným zklamáním je (a to jsem předem věděla, že to tak má být), že cesta do Santiaga byla téměř přeskočená. Právě tam Paulo zažil vše, co dalo podnět k té knize. Kdybych knihu Mágův deník nečetla, jako divák bych úplně vyhořela, nevěděla bych, co byl ten meč, obrázek psa ve vizích v té zřícenině cestou, nevěděla bych nic. Jsem vážně zklamaná, jeho život má tak obrovský námět na film, stejně tak každá jeho kniha ... tak proč, sakra, takhle? Taková škoda!

Pták Ohnivák (1997)

Já vaše hodnocení vážně nechápu .. vždyť je to tak krásná výpravná pohádka se super herci a vynikající kamerou i přírodou ... prostě jedna z mých dětských nej :)

Korunní princ (2015) (TV film)

čtyři a půl hvězdy :) ..... miluju vtipné pohádky a tahle mě vážně bavila po celou dobu a byla i pěkně zahraná :)